Fotogalerie předsíně a haly

Vestavěné skříně do předsíně jsou praktická věc – přijdete domů a rovnou si odložíte kabát, uložíte deštník nebo vezmete nákupní tašku. Aby se ve skříni po týdnu používání namísto úhledně srovnaných poliček neobjevil chumel věcí, je dobré investovat do vestavěné skříně i s různými doplňky do ní.

Skříně do předsíně by rozhodně měly obsahovat nejen police, ale i šatní tyče a nejrůznější drátěné boxy či krabice. Do vestavěné skříně také snadno schováte celý botník – stačí si do ní pořídit speciální držáky na boty. Všechny tyhle maličkosti pak musí doladit kvalitní a designově krásná skříň. To všechno seženete u Komandoru – podívejte se pro inspiraci do naší fotogalerie předsíní a hal.

Komandor nabízí řešení k využití netypických prostor, jako jsou prostory pod schodištěm nebo různé výklenky. K výplni šikmých ploch využíváme vlastní systém šikmých posuvných dveří pro vestavěné skříně Komandor.


prostorná bílá vestavěná skříň v předsíni s posuvnými dveřmi bílá vestavěná skříň s posuvnými dveřmi do předsíně předsíň s vestavěnou skříní v tmavě hnědé barvě vestavěná skříň do předsíně s černými rámy skříň do předsíně ve skandinávském stylu Vestavěná skříň do předsíně v tmavém dřevě Šatní stěna v kombinaci kovu a tmavého dřeva šatní stěna v hnědé barvě skříň do předsíně ze světlého dřeva vestavěná skříň pod schody Vestavěná skříň do předsíně Vestavěná skříň do haly Moderní vestavěná skříň Vestavěná šatna Vestavěná skříň v předsíni Vestavěná skříň se zrcadly Skříň z různobarevných lacobelů Vestavěná skříň s posuvnými dveřmi Vestavěná skříň člení prostor Šatna na chodbě Prostorná šatna Vestavěná skříň se skleněnými dveřmi Skříň do haly či předsíně Dveře do skříně Vestavěná skříň z lamina Skřín se skládacími dveřmi
Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2016 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.