Předsíně, haly a botníky do předsíně

Vstupní prostory bytu i domu jsou vizitkou jeho obyvatel. Jedná li se o malou předsíň nebo prostornou halu v domku, vždy zde vítáme návštěvníky a hosty než je zavedeme do obývacího pokoje nebo pracovny. Vytváří se tu první dojem, který je často spojen s celým prostorem. A právě tento první dojem činí předsíně a haly důležitým prvkem, především co se designové stránky týče.

Fotogalerie: botníky do předsíně a haly

prostorná bílá vestavěná skříň v předsíni s posuvnými dveřmi bílá vestavěná skříň s posuvnými dveřmi do předsíně předsíň s vestavěnou skříní v tmavě hnědé barvě skříň do předsíně ve skandinávském stylu Vestavěná skříň do předsíně v tmavém dřevě šatní stěna v hnědé barvě. skříň do předsíně ze světlého dřeva vestavěná skříň pod schody

Předsíně jsou důležitou součástí bytu a pokud v bytě není ještě komora a nemáme velké šatní skříně, je pak předsíň místem, kde potřebujeme skladovat hodně věcí. Předsíně a haly by měly být správně a účelně využity.

Komandor nabízí řešení k využití netypických prostor, jako jsou prostory pod schodištěm nebo různé výklenky. K výplni šikmých ploch využíváme vlastní systém šikmých posuvných dveří Komandor.

Botníky do předsíně

Botníky představují ideální místo, které se hodí pod schody nebo do předsíně. Nemusíte tak uschovávat boty ve sklepech a jiných oddělených místnostech. Botníky do předsíně neba na chodbu plní i praktickou funkci a mohou mít dokonce i dekorativní charakter. Uschovejte si své boty v blízkosti vstupních dveří a uvidíte, že botníky do předsíně Vám dokážou zpříjemnit život.

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2017 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.