Fotogalerie šatny

Malá nebo velká – šatna je prostor, po kterém touží snad každá žena a nejeden muž. Tenhle praktický prostor neslouží jen ke skladování tisíců párů bot, jak se mnozí mylně domnívají. Šatna může být příjemným místem pro ranní oblékání, pro skladování lůžkovin i pro žehlení – záleží jen na vás.

Šatnu od zbytku místnosti nejčastěji oddělují posuvné dveře. Je to elegantní řešení, které nenápadně oddělí, ale nerozbije prostor pokoje. Součástí našich vestavěných skříní a šatních systémů je celá řada doplňků, které vám umožní jednoduše a přehledně skladovat Vaše věci.

Záležet si ale dáváme také na systému osvětlení. Díky němu vždy uvidíte, co si obléknout. Podívejte se pro inspiraci do naší fotogalerie šaten a pak nám napište nebo zavolejte – vyrobíme Vám něco podobného u Vás doma.

Vestavěné skříně od firmy Komandor představují šatny ve velice efektivním ztvárnění. Předsvědčte se sami! (kliknutím na obrázek dostane šatny ve větším rozlišení)


Moderní a tradiční šatna Vybavení šatny na míru Šatna s otevřenými skříněmi Šatna s posuvnými dveřmi Velká šatna se šuplíky a tyčemi Šatna v obývacím pokoji Vybavení do šatny Rohová vestavěná šatna Šatna s posuvnými dveřmi Chodba a la šatna Velká šatna s osvětlením Luxusní šatna Šatna se skleněnými dveřmi Rohová vestavěná šatna Šatna se sloupy Šatna s velkým prostorem Šatna se šuplíky a drátěnými policemi Šatna s krabicemi Šatna do předsíně Šatna s posuvnými dveřmi Luxusní šatna Prostor v šatně Šatna v ložnici
Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2016 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.