Fotogalerie vestavěné skříně

Výběr z fotogalerie vestavěných skříní


Vestavěná skříň s průsvitnými dveřmi Vestavěná skříň se šuplíky a doplňky Vestavěná skříň odstíní prostor Moderní vestavěná skříň Vestavěné skříně různých velikostí Vestavěná skříň do předsíně Důmyslně vybavená vestavěná skříň Stylová vestavěná skříň Vestavěná skříň s posuvnými dveřmi Vestavěná skříň jako knihovna Vestavěná skříň s posuvnými dveřmi Vestavěná skříň se skládacími dveřmi Vestavěná skříň do ložnice Vestavěná skříň do pokoje Vestavěná skříň a la šatna Vestavěná skříň v kuchyni Vestavěná skříň zapadne do pokoje Vestavěná skříň do obýváku

Montáž vestavěné skříně

Montáž vestavěné skříně provádějí naši technici, kteří mají dlouholeté zkušenosti a disponují potřebnými prostředky. Vestavěné skříně jsou vhodné pro uložení většiny domácích potřeb a oblečení. Lze s nimi efektivně využít prostor každé velikosti. Do volného prostoru vyrábíme také dělící příčky a posuvné dveře. Vybavte své obývací stěny tak, aby dřevěný nábytek, z nichž je stěna složena, zapadal do celkové atmosféry pokoje!

Veškeré součásti vestavěných skříní Komandor jsou vyráběny v Evropské unii za dodržování předepsaných standardů. Jednotlivé díly jsou důkladně kontrolovány, čímž zaručujeme špičkovou kvalitu zajištěnou certifikátem jakosti. Veškeré plošné díly jsou vybírány výhradně od českých dodavatelů. Komandor nabízí nejširší nabídku kování posuvných dveří ve světě a tím významně rozšiřujeme možnosti výběru vestavěné skříně. Namodelování vestavěné skříně, která by vyhovovala vašim požadavkům, je proto u nás daleko flexibilnější.

Ceník pro vestavěné skříně

Už víte, jaké vestavěné skříně vměstnáte do Vašich prostor? Pak už stačí jen vyplnit a odeslat nejrůznější parametry a informace o jednotlivé skříni a my Vám obratem zašleme ceník pro zhotovení takovéto vestavěné skříně. Doporučujeme Vám prozkoumat vzorové kalkulace cen vestavěných skříní.

Kování vestavěné skříně

Stejně jako dřevo je i kování důležitou součástí vestavěné skříně. Kování dodá skříni barevnou souhru s prostředím, ale také je i známkou kvality vestavěné skříně.


Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2016 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.