3D vizualizace od architekta

Podívejte se, jak by to u Vás slušelo skříni od Komandoru!

Víme, že pořízení vestavěné skříně je velikou změnou v interiéru. Jde o zásadní rozhodnutí, kterého se spousta lidí bojí. V Komandoru jsme se rozhodli Vám toto rozhodování maximálně usnadnit – proto jsme přidali třetí rozměr! Připravili jsme pro Vás luxusní 3D vizualizace přímo od architekta.

Díky Komandoru tak budete přesně vědět, jak to bude slušet Vaší ložnici s novou vestavěnou skříní, i to, jestli Vámi vybraná barva skříňových dveří bude ladit s okolním nábytkem. Zapomeňte na nejistotu, zda jste vybrali správně, s našimi 3D vizualizacemi pro ni nebude důvod!

Fotogalerie – podívejte se na 3D vizualizace od Komandoru!

Díky 3D vizualizaci zjistíte, jestli se skříň hodí na vybrané místo Pošlete nám fotky místnosti a my vám vytvoříme 3D vizualizaci Je skříň umístěná pod schodištěm dobrý nápad? To zjistíte díky 3D vizualizaci 3D vizualizace - díky nim máte lepší představu o možném výsledku Vestavěná skříň do pracovny? Mrkněte, jak bude vypadat!

Ptáte se, jak 3D vizualizace Vaší vysněné skříně získat? Snadno! Prostřednictvím nezávazné kalkulace nám nastiňte, jak by Vaše zvolená skříň měla vypadat. Zajímají nás nejen rozměry, ale i to, jak si představujete dveře, případně vnitřní vybavení.

Už v tuto chvíli dostanete od Komandoru klasický 2D návrh, který vám mnohé napoví. Nicméně pokud si stále nebudete jistí, je čas na vizualizaci ve 3D! Potřebovat od Vás budeme několik fotografií místa, kde má skříň stát, a pak také půdorys celé místnosti s kótami. Komandor vám pak zašle hotový návrh.

Jak správně vybrat vestavěnou skříň? Poraďte se s námi!

Možná máte svůj vysněný kousek, po kterém toužíte. A možná o vestavěných skříních naopak nevíte vůbec nic. V tom případě je tu pro Vás online poradna Komandor, kde můžete zjistit, co Vás zajímá a co se týká vestavěných skříní. A k dispozici je Vám i náš kontaktní formulář!

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350

Kam chcete umístit nové vestavěné skříně?

Proč vybrat vestavěnou skříň u nás?

  • Veškeré součásti vestavěných skříní Komandor jsou vyráběny v Evropské unii za dodržování předepsaných standardů.
  • Veškeré plošné díly věstavěných skříní jsou vybírány výhradně od českých dodavatelů.
  • Komandor nabízí nejširší nabídku kování posuvných dveří ve světě, čímž významně rozšiřujeme možnosti výběru vestavěné skříně.
  • Každá vestavěná skříň i její jednotlivé díly jsou pečlivě kontrolovány, čímž zaručujeme špičkovou kvalitu zajištěnou certifikátem.
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.