Ostatní doplňky

V dnešní době je možné opravdu cokoli – a my se budeme snažit vám vaši novou vestavěnou skříň vyladit do posledního detailu. Přesně tak, jak si budete přát. Máte specifické požadavky na vybavení skříně? Chcete doplňky, které jinde nemají? Rádi vám tyto atypické drobnosti zařídíme.

Osvětlení do skříně

Skříň, která bude perfektně zapadat do vašeho bytu, si zaslouží precizní přístup. Proto i když mnoho zákazníků o osvětlení do vestavěné skříně v první fázi nemá zájem, snažíme se je přesvědčit, že právě tohle je drobnost, kterou zpětně ocení. Vestavěné skříně se často nacházejí v tmavších rozích místnosti, na chodbách, zkrátka tam, kam denní světlo nedosvítí. Osvětlení do skříně je tak opravdu dobrý pomocník, když máte v šeru najít to, co hledáte. Světlo do skříně může vypadat jako bodové osvětlení, může jít o halogenové osvětlení a zařídíme vám i vestavné stropní světlo do skříně.


Doplňky do skříní VIBO Doplňky do šatny Doplňky do šatny VIBO Doplňky Komandor do vestavěných skříní Koš na prádlo do vestavěné skříně VIBO Posuvný šuplíkový modul do šatny Speciální držák na sako VIBO Vybavení vestavěné skříně a šatny VIBO Výsuvné police a držáky VIBO Šuplíky a další doplňky do vestavěné skříně
Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.