Fotogalerie šatní systémy

Šatní systémy se hodí především pro stavbu šatny, ale velmi dobře je možné je použít i jako knihovny nebo minimalistické obývací stěny. Nabízíme několik variant šatních systémů a společně s Vámi vybereme tu nejvhodnější podle plánovaného použití. Než si vyberete, podívejte se do fotogalerie šatních systémů.

Šatní systémy jsou vyrobené z vysoce kvalitních hliníkových profilů, které Vám tak zaručují vysokou odolnost a výdrž celé skříně. Zároveň tento materiál působí moderně a lze ho snadno kombinovat s dalšími doplňky jakou jsou nejrůznější šuplíky nebo drátěné programy, se kterými si Vaše šatní skříně doladíte přesně podle Vás.

Podívejte se na vestavěné skříně a další řešení od firmy Komandor.


Šatní systém změní chodbu v šatnu Velkorysá šatna Šatní systém sedne každému Šatní systém skryjí dělící dveře Sloupový šatní systém Minimalistická obývací stěna Hliníkový sloupový šatní systém Moderní šatna Rozhlehlá šatna Vestavěné skříně v předsíni Velká šatna i jednoduchá otevřená police Šatní systém s doplňky Šatní systém na míru Přehledný sloupový systém Kombinovaný šatní systém
Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.