Vestavěné skříně na míru

Někomu stačí skříň z obchoďáku, ale někdy prostě nemáte na výběr a musíte sáhnout po speciálním řešení na míru. Přesně pro vás jsou tu naše vestavěné skříně na míru. Komandor má dlouholeté zkušenosti s nejrůznějšími požadavky zákazníků, takže ani váš atypický interiér nebo netradiční uspořádání skříně pro nás nebude problém.

Fotogalerie vestavěné skříně

Na míru vám dokážeme přizpůsobit vše – při výrobě vestavěné skříně to jsou nejen rozměry, ale i použité materiály, vybavení skříně a doplňky nebo celkový tvar skříně. Každý pokoj je originál, každá naše skříň je na míru a stejně tak každý náš zákazník se u nás dočká osobního přístupu. Stejně tak jako náš ostatní moderní nábytek, i naše vestavěné skříně na míru se pyšní velkou variabilitou, takže je možné si je zcela přizpůsobit. Jak?

Tvar skříně na míru

Každá výroba skříně začíná tím, že si musíme rozmyslet její tvar. Právě tvar vestavěné skříně na míru je možné jakkoli upravit pro váš interiér. Hledáte vestavěné skříně do podkroví? Potřebujete atypicky vysokou skříň anebo malou komodu do výklenku? S Komandorem je možné tvar skříně navrhnout přesně pro místo, kde bude hotová skříň stát.

Spolu s tvarem skříně je nutné vyřešit také to, jaké dveře pro vestavěnou skříň použít. I tento prvek skříně je totiž možné vybírat v závislosti na specifikách místnosti:

  • Klasikou jsou otevírací dveře, které jsou nejlevnější, ale nehodí se pro místnosti, kde máte málo prostoru nebo třeba pro šatny.
  • Problém s nedostatkem místa naopak řeší posuvné dveře, které se otevírají plynulou jízdou v kolejnicích.
  • Kompromisem jsou pak dveře skládací, které jsou navíc velmi zajímavým designovým prvkem celého pokoje.

Materiál skříně na míru

Jakmile máte jasno o základních rozměrech skříně a o jejím tvaru, je na čase zamyslet se nad použitými materiály. Ať už jde o materiál korpusu, dveří skříně, anebo kování, v Komandoru si můžete vše vybrat na míru. Materiály pro vestavěné skříně na míru nabízíme v obrovském množství dekorů – a nemusíte se vůbec držet jen klasických lamin či skel! Dveře skříně můžete mít potaženy třeba z eko kůží! Aby vaše skříň dokonale zapadla do vašeho netradičního interiéru, polepíme vám ji i speciálními polepy na dveře skříně.

Doplňky pro skříně na míru

Vestavěné skříně na míru je vhodné si vyladit podle svých představ i uvnitř – použitím nejrůznějších doplňků a vybavení. Jako doplňky pro vestavěné skříně na míru mnoha lidem stačí šuplíky a police, ale v Komandoru vám nabízíme široký sortiment nejrůznějších speciálních prvků, se kterými vaši skříň vybavíme. Máte velkou sbírku kravat? Vestavěnou skříň vybavíme speciálními kravatovníky. Potřebujete skladovat velké množství drobných předmětů? Vestavěná skříň může být složená z mnoha přehledných šuplíčků.

Do vaší nové skříně na míru vám můžeme také zabudovat osvětlení. Osvětlení do skříně je praktické nejen ve velkých šatnách, ale i v klasické vestavěné skříni najde svůj užitek, když vám každé ráno usnadní třeba výběr oblečení.

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.