Levné vestavěné skříně

Vestavěné skříně jsou skvělým řešením do atypických prostor, do malých bytů, ale i do míst, kde je místa dost. Kvalitní vestavěné skříně ale nejsou úplně levné. Nicméně při nákupu vestavěné skříně se ušetřit dá. Levná vestavěná skříň je o komunikaci a o důkladném rozmyšlení toho, jak by měla vypadat a jaké by měla mít uspořádání.

Fotogalerie vestavěné skříně

Vestavěná skříň levně a kvalitně – od Komandoru!

Vestavěná skříň levně a přesto kvalitně? Proč ne! Komandor navíc nešetří na kvalitě – i levná vestavěná skříň může být z kvalitních materiálů a v kvalitním provedení. Ušetřit se dá i jinak, chytře:

  • levné materiály jsou takové, které jsou snadno dostupné. Chcete ušetřit? Vsaďte na lamino v běžném dekoru a v běžných barvách. Netradiční barvy a provedení jsou logicky dražší
  • dobře si rozmyslete, jak bude vypadat vnitřek vestavěné skříně. Výrazně ušetříte tím, když dovnitř pořídíte jen doplňky, které opravdu potřebujete. Méně je často více
  • vynechte některý z dílů – záda, boční díl, dno – zvláště, pokud skříň chcete třeba umístit do výklenku, pak je boční díl často zbytečný a vy ušetříte
  • pokud chcete ušetřit, vyhněte se dražším doplňkovým materiálům. Bambus, drahé dřevo, zdobené sklo… jsou dražší. Alternativou mohou být třeba polepy na skříně

Ušetřit je fajn, pamatujte ale na to, že vestavěnou skříň pořizujete na dlouhé roky – a jedna ušetřená tisícikoruna, třeba za některý z doplňků, vás v budoucnu může i několikrát mrzet. Proto výběr vestavěné skříně opravdu promyslete!

Podívejte se na naši nabídku a vyberte to, co se vám líbí!

Zkuste si svoji vysněnou vestavěnou skříň navrhnout v našem Návrháři! Nebo nám pošlete nezávaznou poptávku a my pro vás vytvoříme kalkulaci a dokonce i 3D návrh skříně!

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350

Levné, ale kvalitní vestavěné skříně jsou vhodným vybavením zejména menších bytů, neboť velice efektivně využívají každý růžek v pokoji. To platí hlavně pro podkrovní byty, ve kterých se individuální požadavky klientů na levné vestavěné skříně odrážejí do velice efektivního využití místa a perfektní designerské vyváženosti vestavěných skříní a celého pokoje. Levné skříně vyrábíme především z laminátových korpusů a dveří a dále z ocelových rámů.

Sháníte levné vestavěné skříně? Podívejte se na naše novinky a akce – neustále vypisujeme nejrůznější slevy na naše vestavěné skříně nebo levné šatní skříně na míru.

Chcete levné rohové skříně na míru?

 
Copyright © 2016 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.