Vestavěné skříně

Vyberte si vestavěnou skříň na míru Vašemu pokoji! Ve společnosti Komandor stavíme vestavěné skříně už skoro 20 let, takže se můžete spolehnout na kvalitu vestavěného nábytku i na moderní a funkční design.

Vestavěné skříně - fotogalerie a inspirace

Ukryjte všechny věci do stylové vestavěné skříně. Vyhrajte si s barvami! Vestavěné skříně budou mít šmrnc! Vestavěná skříň je designovým doplňkem Vašeho bytu. Vestavěná skříň o rozměrech menší šatny? Proč ne. Skládací či posunovací? Vybírejte i dveře vestavěných skříní.

Od šuplíků po celou šatnu – vyrobíme Vám vestavěné skříně přesně podle Vašich potřeb a přání. Chcete znát předběžnou cenu? Vyplňte a pošlete nám nezávaznou cenovou kalkulaci. Zašleme Vám návrh a cenovou kalkulaci zdarma! Vyrobíme Vám kompletní skříně na míru. Nevěříte? Podívejte se co o nás napsali naši spokojení zákazníci.

Přidali jsme třetí rozměr! Nově pro Vás Komandor kromě klasického návrhu vytvoří i 3D vizualizaci Vaší vysněné skříně od architekta – a to také zcela zdarma! Pošlete nám fotografie místnosti, kam chcete novou vestavěnou skříň, a my Vám ukážeme, jak jí to v ní bude slušet!

Kam chcete umístit Vaše vestavěné skříně?

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350

Výběr vestavěné skříně. Jak na to?

  • Než se k nám vydáte pro objednání vestavěné skříně, je vždy dobré znát již pár informací předem, např. ohledně místa, kam má být vybraná vestavěná skříň postavena.
  • Pro ulehčení vašeho výběru jsme připravili praktického rádce jak vybrat vestavěnou skříň.
  • Dále se na našem webu můžete dozvědět detailní informace, jak u nás probíhá a co vše vás čeká při nákupu vestavěné skříně.
  • Nezapomněli jsme ani na tipy, jaké volit vnitřní vybavení a uspořádání vestavěné skříně, aby pro vás byla skříň co možná nejpraktičtější.

Rady a tipy jak uspořádat vnitřek skříně

Vytvořte si vestavěnou skříň online!

  • Vyzkoušejte náš online návrhář - je přehledný, srozumitelný a jednoduchý na ovládání.
  • Vytvořte a odešlete návrh skříně a my Vám během pár hodin zdarma zašleme cenovou kalkulaci.

Online návrhář vestavěných skříní - Komandor

Proč vybrat vestavěnou skříň u nás?

  • Veškeré součásti vestavěných skříní Komandor jsou vyráběny v Evropské unii za dodržování předepsaných standardů.
  • Veškeré plošné díly věstavěných skříní jsou vybírány výhradně od českých dodavatelů.
  • Komandor nabízí nejširší nabídku kování posuvných dveří ve světě, čímž významně rozšiřujeme možnosti výběru vestavěné skříně.
  • Každá vestavěná skříň i její jednotlivé díly jsou pečlivě kontrolovány, čímž zaručujeme špičkovou kvalitu zajištěnou certifikátem.
 
Copyright © 2016 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.