Fotogalerie obývací pokoje - inspirace pro Váš byt

Aby obývací pokoje dostaly jednotný styl, využívá Komandor designové obývací stěny nebo řešení úložných prostor sloupovým systémem s použitím vestavěné skříně.

Posuvné dveře nebo obývákové dělící stěny pomáhají oddělovat obývací pokoje od ostatních místností. Typické je např. praktické oddělení kuchyně od obýváku, případně lze obyvákové dělící stěny využít jako knihovnu. V menších bytech, kde je kladen důraz na praktické využití místa, lze použít dřevený nábytek (šatní skříň do rohu, podkroví) k vytvoření dalších úložných prostor. Obývákové stěny skýtají také prostor pro vytvoření skrytého pracoviště s počítačem, případně k vestavění trezoru.

Fotogalerie: obývací pokoje


Moderní skříň s posuvnými dveřmi Obývací stěna s posuvnými dveřmi Televizní stolek s vestavěnou skříní Atypický televizní stolek Vestavěná skříň v obývacím pokoji Moderní obývací pokoj Podkrovní obývací pokoj Skříně v obývacím pokoji Úložnýá prostor Komandor Vestavěné skříně do obýváku Skříně na míru Vestavěná skříň nebo posuvné dveře Obývací stěna na míru Skříň se šuplíky a dveřmi Skládací dveře do skříně Obývací pokoj s vestavěnou skříní Skříň s policemi Útulný obývací pokoj Vestavěná skříň s posuvnými dveřmi Šuplíky z kvalitního lamina Obývák s velkou šatnou Stěna a skříň v jednom Vestavěná skříň se skládacími dveřmi Vestavěná skříň se šuplíky Vestavěná skříň vyřeší úložný prostor Šatna se skládacími dveřmi Skříň z lesklého lacobelu Vestavěná skřín s obývací stěnou Vybavení skříně na míru Vestavěná skříň odděluje prostor Skříň slouží jako knihovna Skříň s poloprůsvitnými dveřmi Posuvné dveře oddělují pokoje Skříň pro odkládání knih i oblečení Vestavěné skříně hezky ladí
Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2016 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.