Fotogalerie obývací pokoje - inspirace pro Váš byt

Aby obývací pokoje dostaly jednotný styl, využívá Komandor designové obývací stěny nebo řešení úložných prostor sloupovým systémem s použitím vestavěné skříně.

Posuvné dveře nebo obývákové dělící stěny pomáhají oddělovat obývací pokoje od ostatních místností. Typické je např. praktické oddělení kuchyně od obýváku, případně lze obyvákové dělící stěny využít jako knihovnu. V menších bytech, kde je kladen důraz na praktické využití místa, lze použít dřevený nábytek (šatní skříň do rohu, podkroví) k vytvoření dalších úložných prostor. Obývákové stěny skýtají také prostor pro vytvoření skrytého pracoviště s počítačem, případně k vestavění trezoru.

Fotogalerie: obývací pokoje


Moderní skříň s posuvnými dveřmi Šatní skříň s posuvnými dveřmi do obývacího pokoje v kombinaci s rohovou knihovnou Televizní stolek s vestavěnou skříní Atypický televizní stolek Vestavěná skříň v obývacím pokoji Moderní obývací pokoj Vestavěná skříň do obývacího pokoje s posuvnými dveřmi v dekoru dřeva a bílé barvy Moderní solitér do obývacího pokoje se skříňkami a šuplíky Šatní skříň s posuvnými dveřmi v dekoru dřeva a mléčného skla Domácí knihovna s regály i skříňkami v obývacím pokoji Dvojbarevná šatní skříň s pruhy a s posuvnými dveřmi Vestavěná skříň do obývacího pokoje kombinovaná s knihovnou Moderní vestavěná skříň s bílou výplní dveří a s plastickým motivem Dvoubarevná vestavěná skříň s plastickým motivem Lesklá vestavná skříň s posuvnými dveřmi a vzorem Vestavná skříň v dekoru dřeva se sklem v moderním obývacím pokoji Vestavěný nábytek v kombinaci dekoru dřeva a skla Tmavé dělící dveře mezi obývacím pokojem a jídelnou Tmavé posuvné dveře s kontrastním světlým pruhem Bílá šatní skříň s posuvnými dveřmi kombinovaná s knihovnou v dekoru dřeva Tmavá šatní skříň s polepem na posuvných dveřích Dvoudílná vestavěná skříň s polepem vlastní fotky Vrchní obývací stěna nad televizi v kombinaci dekoru dřeva a skla Vestavěná skříň dělená na kuchyňskou linku a obývací stěnu v dekoru dřeva a se zelenou výplní Trojdílná moderní skříň s posuvnými dveřmi v dekoru dřeva s kontrastním kováním Světlá vestavěná skříň v moderním obývacím pokoji
Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2016 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.