Šatní skříně na míru

Jak sehnat šatní skříň, která bude pasovat pod Váš šikmý strop v podkroví? Jak vyplnit obrovský prostor ve starém bytě s vysokými stropy? Jak si zařídit šatní skříň, když máte málo místa? Na všechny tyhle otázky pasuje jedna jediná odpověď: Pořiďte si šatní skříň na míru. Skříním od Komandoru se nebudete muset přizpůsobovat – ony se přizpůsobí Vám!

Fotogalerie šatní sříně na míru

Šatní skříně na míru jsou často jediným řešením, jak si prakticky a bez zbytečných nákladů uspořádat svoje oblečení. V Kombinaci s chytrým vnitřním vybavením skříně získáte moderní kus nábytku, který bude nejen krásně vypadat, ale i Vám perfektně sloužit. Proč se vyplatí nekoupit si skříně v obchoďáku, ale investovat o trochu více peněz do šatní skříně na míru?

Skříně z obchoďáku vs. šatní skříně na míru

  • Skříně a nábytek na míru je možné postavit pro jakýkoli interiér – nízké stropy, podkroví, atypické rohy nebo křivé stěny – poradíme si se vším. Skříň z obchoďáku do Vašeho bytu buď pasovat bude, nebo ne.
  • Šatní skříň na míru si vybavíte doplňky podle svých potřeb – máte hodně košil? Více šatních tyčí nebo speciálních výsuvných tyčí na košile není problém do skříně vsadit. Vnitřek skříně z obchoďáku je daný výrobcem.
  • Vestavěnou šatní skříň na míru vyrobíme z materiálů, které si vyberete – a výběr je skutečně široký, takže nebývá problém trefit se třeba ke staršímu nábytku. Se skříní z obchoďáku bude těžší sladit zbytek pokoje.
  • Pro šatní skříně na míru si můžete vybrat nejkvalitnější kování Komandor a získat tak na něj doživotní záruku. Když se Vám po dvou letech rozjedou dveře u skříně z obchoďáku, nikdo vám je zadarmo neopraví.

Výběr šatní skříně na míru

Pokud jste se rozhodli pro vestavěnou šatní skříň, pak byste si měli ujasnit několk základních věcí. Jakmile to uděláte, není nic snadnějšího než vyplnit nezávaznou kalkulaci a nechat si od nás ZDARMA navrhnout ideální šatní skříň pro Vás. V čem si tedy udělat jasno?

  • Rozměry šatní skříně – změřte místo, kam chcete skříň umístit na výšku, šířku i hloubku. Nezapomeňte, že pokud mají být ve skříni ramínka, je vhodná hloubka alespoň 60 cm. Ujasněte si také, jestli chcete posuvné dveře nebo otevírací dveře skříně.
  • Materiály pro šatní skříň – pokud chcete levnou skříň, vyberte si lamino. Pro korpus skříně je to zároveň nejpraktičtější řešení, dveře skříně pak můžete ozvláštnit třeba skleněnými výplněmi, moderními ratany nebo klasickými zrcadly.
  • Doplňky do skříně – doplňky a vybavení skříně je dobré řešit hned od začátku, abyste si mohli rozvrhnout jednotlivé zóny uvnitř skříně. Většinou si vystačíte s tyčí na ramínka a policemi, ale vybírat můžete z různých druhů výsuvných polic, šuplíků nebo speciálních držáků.

Vnitřní uspořádání šatní skříně na míru

Vnitřní uspořádání šatní skříně na míru

Nevíte si rady se skříněmi na míru? Poraďte se!

Nevíte, jaké skříně či jiný nábytek na míru byste si měli do Vašeho bytu pořídit? Jestli se vyplatí koupit skříň v obchodním řetězci? Anebo jaký druh kování nebo dalších materiálů si vybrat? Navštivte naši online poradnu anebo nám svůj dotaz napište pomocí tohoto kontaktního formuláře.

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2016 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.