Výběr skříně: nejčastější dotazy

Koupit skříň, to se lehce řekne, ale jakou, za kolik, z jakého materiálu… Vypořádat se s tím vším a zvolit takový nábytek, který bude spolehlivě sloužit dlouhá léta, není jednoduché. Aby se vám vybíralo lépe, můžete se podívat na nejčastější dotazy týkající se výběru skříně. Poradíme také, kdybyste potřebovali inspiraci pro situaci, kdy řešíte jak vybrat skříň pro specifickou skupinu, jako například pro muže, ženy, nebo děti.

Znamená sleva vždy nízkou cenu?

Velká sleva některých firem nezaručuje vždy nízkou výslednou cenu. Než si skříň koupíte, nechte si udělat kalkulace od více dodavatelů, porovnejte si nabídku, cenu a kvalitu. Vestavěný nábytek není sezónní záležitost a Vaše uvážení dodavatele se Vám jistě vyplatí. My se vám budeme vždy snažit nabídnout nejlepší poměr ceny a kvality. Nabízíme sice i levné skříně, které jsou však zároveň vysoce kvalitní - jejich levnější ceny docílíme tím, že Vám navrhneme skříň z levnějších materiálů v naší nabídce.

Je lamino pevné?

Skříně vyrábíme z kvalitních laminovaných dřevotřískových desek o tloušťce 18 mm, desky hraníme kvalitními hranami ABS o tl. 2 mm, které se neodírají a neodlepují. Tloušťka použitého lamina zajišťuje bezproblémovou funkčnost skříně a je zároveň nejlevnější možnou variantou.

Jak vypadají přírodní materiály na skříni?

Všechny přírodní materiály (např. dýha atd.) nejsou 100% stejné jako vzorek, který uvidíte na prodejně. Mohou mít nepatrně jiný odstín a různé drobné nerovnosti a kresby povrchu. Také působením světla/slunce mohou časem změnit odstín. Právě v tom ale spočívá i jejich kouzlo – skříně s dveřmi z dýhy působí přirozeně a vyniknou v každém pokoji.

Jak připravit místnost pro dělící dveře?

Vybrali jste si nějaké naše dělící dveře pro dělící příčku? Objednali jste si jejich výrobu a dodání? Skvělé! Nezapomeňte ale, že posuvné dveře do místnosti, tedy nikoliv dveře pro vestavěné skříně či posuvné dveře na šatní skříně, obvykle vyžadují určitou stavební předpřípravu prostoru, kam budou dělící dveře určeny. Po dohodě s naším prodejcem si ji musíte zajistit sami na vlastní náklady.

Jak dlouho trvá výroba vestavěné skříně?

Záleží vždy na tom, jak daná společnost vestavěné skříně vyrábí. V Komandoru vyrábíme vše od korpusů po dveře a kování skříně. Proto Vám nebudeme slibovat nesplnitelné termíny, jen abyste si nás vybrali. Spolehlivě Vám dodáme skříně za 30 dní a budeme věřit, že sami oceníte kvalitu našeho zboží i služeb.

Kolik stojí skříň?

Ceny vždy záleží na použitém materiálu, druhu kování či velikosti, a proto Vám neřekneme, kolik stojí skříň, postavená zatím jen ve Vaší hlavě. Můžete se ale podívat na vzorové kalkulace skříní, kde najdete některé typické příklady. Už víte, jaké vestavěné skříně vměstnáte do Vašich prostor? Pak stačí jen vyplnit a odeslat nejrůznější parametry a informace a my Vám obratem zašleme ceník pro zhotovení takovéto vestavěné skříně. Chcete ušetřit? Na místa, která nejsou vidět (vnitřní police), použijte bílé lamino – to je zpravidla to nejlevnější v nabídce.

Inspirujte se v novém elektronickém katalogu Komandor!

 

Inspirujte se novým
katalogem komandor!

Další rady a tipy najdete v naší online poradně. Můžete nám také poslat dotaz, rádi Vám odpovíme!

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.