Jak probíhá nákup vestavěné skříně?

Od zaměření až po montáž: Jak probíhá nákup vestavěné skříně?

Rozhodli jste se pro nákup vestavěné skříně, ale chtěli byste ještě vědět, jak bude celá realizace probíhat? Jak se na celou akci připravit a co si rozmyslet? Čtěte dál – připravili jsme pro vás průvodce nákupem vestavěné skříně.

1. krok: Než zavítáte do prodejny

Výběr vestavěné skříně na míru

Než navštívíte naši autorizovanou prodejnu Komandor, udělejte následující:

  • Změříte orientačně rozměr požadované skříně nebo rozměr prostoru ve Vašem bytě na vestavbu skříně
  • Udělejte si předběžnou představu, jaký budete chtít materiál na korpus skříně. Vhodnou volbou můžete pořídit i poměrně levné skříně - záleží jen na vás, zda si vyberete více používané a levnější lamino, které nabízíme ve více než 70 různých dekorech, nebo dáte přednost dřevěné dýze, která je exkluzivnější, ale je samozřejmě v jiné cenové kategorii.
  • Vyberte si křídla skříně (tj. dveře) – a to nejen co se týká materiálu (bude stejný, jako korpus skříně?), ale i ve způsobu otevírání dveří (otevírací nebo posuvné dveře). Právě dveře vestavěné skříně jsou její nejexponovanější částí – nabízíme proto širokou skálu výplní dveří, kde najdete různá zrcadla, mřížky, skleněné dveře atd.
  • Zkuste vymyslet, jak by měla být Vaše skříň vybavena. Chcete víc šatních tyčí, nebo spíš polic? Využijete praktické drátěné koše a police, nebo raději šuplíky a výsuvné police? Možností je celá řada. Pokud nevíte, rádi vám s výběrem nejvhodnějších doplňků poradíme.

Inspirujte se v novém elektronickém katalogu Komandor!

 

2. krok: Přijďte nebo nám napište

  • S Vaší přibližnou představou zajděte do kterékoliv autorizované prodejny společnosti KOMANDOR, kde Vám vypracujeme návrh a spočítáme cenu skříně, předvedeme širokou škálu dezénů a doplňků, a samozřejmě Vám rádi poradíme.
  • Můžete nám také tuto přibližnou představu (náčrt skříně a popis materiálů a doplňků) zaslat e-mailem nebo faxem. Nezapomeňte vyplnit Váš kontakt a email odešlete na kteroukoliv naši autorizovanou prodejnu. Tam Vám zpracují návrh a cenovou kalkulaci a zašlou Vám ji zpět mailem nebo faxem. Úplně nejjednodušší je vyplnit nezávaznou kalkulaci.

3. krok: Zaměření prostoru a určení termínu montáže

  • Na základě naší vypracované nabídky na míru Vašim požadavkům se můžete rozhodnout, jestli skříň nebo jiný nábytek na míru od Komandoru chcete, případně jaké změny v návrhu provést. Potom už stačí domluvit se na termínu, kdy k Vám přijde náš technik zaměřit prostor, do kterého bude nábytek umístěn. Po potvrzení závazné objednávky si domluvíme termín montáže a vy se už můžete těšit na svoji novou vestavěnou skříň.

4. krok: Montáž vestavěné skříně u vás doma

  • Poslední krok je dodání skříní a jejich montáž u Vás doma. Montáž vestavěné skříně provádějí naši zkušení technici, kteří mají dlouholeté zkušenosti a disponují potřebnými prostředky, jejich přítomnost je v naprosté většině případů nezbytná. Od rozsahu a složitosti zakázky se odvíjí i délka trvání samotné montáže.

Ceník pro vestavěné skříně

Prohlédli jste si vzorové ceny vestavěných skříní? Už víte, jaké vestavěné skříně vměstnáte do Vašich prostor? Pak už stačí jen vyplnit a odeslat nejrůznější parametry a informace o jednotlivé skříni a my Vám obratem zašleme ceník pro zhotovení takovéto vestavěné skříně.

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.