Kariéra

Autorizovaní dealeři

Staňte se naším autorizovaným dealerem. Autorizovaní dealeři společnosti KOMANDOR je síť autorizovaných obchodních partnerů, kteří jsou zodpovědní za spolupráci se zákazníky. Jejich úkolem je vybavování všech typů interiérů výrobky značky KOMANDOR.

Od autorizovaných prodejců očekáváme zkušenosti v oboru, vynikající kvalitu práce, vysokou úroveň poskytovaných služeb a profesionální přístup v souladu s filozofií značky KOMANDOR. Vaším úkolem je podrobně poznat potřeby zákazníků a nalézt nejvhodnější řešení odpovídající jejich požadavkům. Je potřeba vyhovět širokým a různým individuálním přáním zákazníka, na které je nutné rychle i efektivně reagovat.

Společnost Komandor poskytuje maximální podporu svým Autorizovaným Dealerům, tak aby zákazník dostal optimální servis a značka Komandor znamenala symbol kvality a spolehlivosti. Hledáme kvalitní spolupracovníky z celé ČR. Kontaktujte nás na komandor@komandor.cz anebo na tel. 222 724 020

Zaměstnanci

V současné době nenabízíme volné pozice pro zaměstnance. Pokud si však myslíte, že bychom se o Vás měli přesto dozvědět, zašlete prosím Váš životopis spolu s průvodním dopisem na kontaktní adresu komandor@komandor.cz. V případě zájmu Vás budeme kontaktovat.

 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.