Nábytek do podkroví

Využijte efektivně skryté prostory podkroví k praktickému uskladnění věcí. Za pomocí posuvného systému šikmých dveří Komandor lze ideálně zasadit skříně do atypických šikmých prostor. Jestliže byste rádi načerpali inspiraci pro podkroví ve fotkách, podívejte se do naší fotogalerie. Tam v realizovaných zakázkách společnosti Komandor uvidíte, že lze stěnám i stropům přizpůsobit jakoukoliv skříň na míru, tak neváhejte a vyzkoušejte nás. Grafický návrh, zaměření, cenová kalkulace i doprava v rámci zakázky po Praze je zdarma.

Fotogalerie podkroví - inspirace pro Vaši rodinu

růžový podkrovní dětský pokoj podkrovní studentský pokoj v bílé barvě atypická podkrovní vestavěná skříň v bílé barvě dětský pokoj z přírodního dřeva v podkroví Vestavěná skříň v podkroví využije prostor nejlépe. Vestavěná skříň zužitkuje i výklenek pod schody. Vestavěné skříně do podkrovní ložnice. Podkrovní skříň do obývacího pokoje. Podkrovní skříň do dětského pokoje.

Nebojte se skříně do podkroví, poradíme vám s ní

Leckdo se obává složitosti vestavěné skříně do podkroví a raději do prostorů se šikminou úložný prostor nedá. Obavy nejsou na místě, pro firmy s dobrým referencemi tvorba atypického nábytku na míru nepředstavuje problém, navíc vám v mnoha věcech poradí. Třeba vám vysvětlí, že je možné zasadit skříň do šikminy se sklonem dozadu, tedy tak, že zkosení směřuje do prostoru skříně a nikoliv do boku, jak je obvyklé.

Varianty podkroví na míru

Než si ale objednáte, musíte si rozmyslet, jaký druh podkrovního nábytku si chcete na míru pořídit. Existují dva základní typy pro vybavení podkrovních prostorů - samostatné skříně a vestavěné skříně. Tradiční vestavěná skříň kopíruje obrys místnosti a vyhýbá se trámům, je ale možné pořídit si i nižší samostatné skříňky, tzv. solitéry, které se do podkroví vyrábějí tak, že se jejich vršek končí tam, kde začíná šikmina. Solitéry představují řešení tam, kde nepotřebujete tolik úložného prostoru.

Specifika podkrovní skříně podle typu místnosti

Nábytek do podkroví je také nutné uzpůsobit funkci místnosti. Máte-li například v podkroví dětský pokoj, měla by skříň být barevnější, obsahovat větší prostory a koše pro ukládání hraček. Vhodné jsou též dveře z lehčích materiálů se snadným posuvem. V podkrovních obývacích pokojích jsou obvyklé menší skříňky a komody, v této místnosti, kam vodíme návštěvy, totiž vypadají lépe.

Skříň do ložnice v podkroví jako samostatná kapitola

Samostatnou kapitolu představují skříně do podkrovní ložnice. Odborníci příliš nedoporučují mít v místnosti, kde spíme, šatník, mohou se v něm usazovat roztoči, kteří způsobují alergie. Přesto ale skříň s oblečením bývá velmi často právě v ložnici. Do problematického zkoseného místa můžete umístit třeba drobnější doplňky jako šály, plavky nebo rukavice či dobře tvarovatelné předměty jako vyfouknuté nafukovací lehátko.

Chcete si pořídit nábytek v podkroví potřebám na míru, který Vaši místnost prosvětlí nebo ji naopak dodá jiný specifický design? Zajímavé inspirace ukazuje naše fotogalerie, pokud však budete potřebovat pomoci, pak nás kontaktujte.

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.