Postele do hotelu

Kvalitní postel by měla být základ každého hotelového pokoje. Vždyť právě v ní člověk v hotelu stráví asi nejvíce času. Komandor vám vyrobí moderní stylové postele na míru, tak aby ladily s interiérem, a v případě zájmu vyrobí i jakýkoli jiný hotelový nábytek – ať už do pokojů, nebo do dalších hotelových prostor.

Postele

Pokoj s oddělenou manželskou dvoupostetlí. Čelo postele disponuje osvětlením různých barev a dokáže změnit atmosféru celého pokoje. Postel typu manželské dvoulůžko v provedení s masivním dekorem.

Buďte při zařizování hotelového pokoje originální, vsaďte na styl!

Konkurence je vysoká a v boji o hosta rozhoduje každá maličkost – včetně vybavení hotelového pokoje. Když se u vás host cítí jako doma, pravděpodobně se příště vrátí. A přispět k tomu může i stylově zařízený pokoj s pohodlnou a kvalitní postelí. Vyrobíme pro vás hotelové postele na míru v dekoru, který si zvolíte. Tak, aby byly krásné, originální a pohodlné.

Vylaďte hotelové pokoje do posledního detailu, včetně postelí. Volit můžete z mnoha dekorů, povrchových úprav i barev. Zvolit si můžete i tvar, který postele pro váš hotel budou mít. Máme zkušenosti a dokážeme vyrobit téměř jakoukoli postel na míru – od jednoduchého moderního designu po luxusně vyhlížející postel z masivu.

Co dalšího do hotelového pokoje? Vyrobíme pro vás nábytek na míru!

Kromě hotelových postelí pro vás vyrobíme i další nábytek na míru:

Vše za rozumnou cenu, z kvalitních materiálů a ve vysoké kvalitě, na které si zakládáme. V našem oboru jsme byli první společností, která získala certifikát řízení kvality ISO 9001: 2001, ke kterému později přibyla i další osvědčení.

Chtěli byste hotelový nábytek od Komandoru?

Pak není nic jednoduššího, než se nám ozvat a domluvit se na detailech. Napište nám prostřednictvím formuláře, který je o kousek níž, nebo nás rovnou navštivte v některém ze studií Komandor. Těšíme se na vás!

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.