Reference - vestavěné skříně

Reference od našich spokojených zákazníků. Podívejte se, jaké vestavěné skříně pro Vás vyrábíme.


Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za dodanou vestavěnou skříň. Jsem spokojená s přístupem všech pracovníků, s kterými jsem jednala, s realizací a prací montážních techniků. Po jejich odchodu jsem měla doma větší pořádek než před jejich příchodem.

Přeji všem příjemné prožití vánočních svátků a hodně spokojených zákazníků v příštím roce.

Pauknerová

Dobrý den,
včera Vaši kolegové namontovali u mně objednanou vestavěnou skříň. Vše je perfektní,moc se mi líbí. Všem Vám moc děkuji za návrh,panu Studničkovi za zaměření a klukům za montáž, panu Tomášovi M a Lukášovi K.

Mirek Mašek

Dobrý den,
dnes je to přesně týden, co firma Vaše Komandor prováděla práce v mém bytě podle smlouvy č. 503 321/2019.

Šlo o výměnu kování a pojezdů na posuvných zrcadlových dveřích u vestavěné skříně, které víceletým používáním již dosloužilo a byla nutná jejich komplexní výměna. Také bylo třeba nově instalovat na podlaze tzv "truhlík" a dveře o jeho rozměr zkrátit.

Měla jsem velké štěstí, že jsem oslovila Vaší firmu, protože ani ne do měsíce od prvního kontaktu bylo vše provedeno. Se všemi osobami, se kterými jsem přišla do styku (p. Braná, p. Dušek i dva montážní pracovníci, jejichž jména neznám) bylo jednání naprosto bezproblémové, slušné a vstřícné. Pánové přišli přesně na dohodnutý čas, pracovali rychle a profesně zdatně. Se vším si poradili, vyřešili a po sobě uklidili.

Chci Vám poděkovat a vyjádřit velkou spokojenost s průběhem i výsledkem práce. Dlouho jsem se s takovým přístupem a jednáním u řemeslné firmy nesetkala a přeji Vám do budoucna hodně tak spokojených zákazníků jako jsem já. Ale to bude záležet i na Vás, abyste si tuto úroveň udrželi.

Předejte, prosím, moje poděkování a uznání všem uvedeným pracovníkům!

Marie Veltruská

Dobrý den, chtěli bychom vyzvednout práci dvou vašich techniků pana Mothejzíka a pana Křesťana, kteří u nás k naší spokojenosti montovali objednané skříně dne 6.3.2019

Zdeňka a Jindřich Svobodovi

Dobrý den paní Kordová,
dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkoval za spolupráci a trpělivost při navrhování naší nové skříňové stěny. Stěna je na místě a už se těšíme, až ji začneme "zabydlovat". Zároveň bych rád Vaším prostřednictvím poděkoval Vašim montážním kolegům, za profesionální práci a přístup k nám, jako k zákazníkům. Jsem moc spokojen a budu firmu Komandor rozhodně dále doporučovat.

Milan Krása

Dlouho jsem hledal firmu, které bych zadal zakázku k realizaci kvalitní vestavěné skříně a botníku do panelového bytu v Praze za příznivou cenu. Zkusil jsem firmu Komandor. Realizace zakázky od zaměření, montáž až po samotný výsledek proběhla podle mých představ. Realizace zakázky druhé vestavěné skříně (bíle provedení), kterou jsem opět svěřil firmě Komandor, předčila všechna má očekávání. Montáž skříně byla prováděna 2 velmi zkušenými montážníky pány Bíloveckým a Chmelířem. Neuvěřitelně precizní řemeslníci od vykládky dílů skříně až po její montáž, kdy řešili každý detail, aby vše bylo přesné a té nejvyšší kvality. Po 7 hodinách nepřetržité práce byla pány Bíloveckým a Chmelířem předána doslova vymazlená nádherná vestavěná skříň. Kvalitu firmy prezentuje především výsledek a tím je kvalitní montáž. Jednoznačně doporučuji firmu Komandor a pro montáž pány Bíloveckého a Chmelíře.

M. Landa

Dobrý večer, paní Braná!
Děkuji za nevšední přístup Komandoru k mé zakázce a zároveň chci tímto požádat, aby jste pochválila pana Lisce a Demetera za naprosto profesionální přístup ke své práci. Jsme s mou paní velice spokojeni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mgr. Pravoslav Flak

Vážený pane jednateli,
dovolujeme si Vám touto cestou poděkovat za skvělou spolupráci, během které nám byly z Vaší strany dodány a instalovány skříně do našeho nového rodinného domu. Jako zákazníci společnosti BAHAL ČR, a.s., která nám zajistila výstavbu rodinného domu, jsme obdrželi i nabídku na spolupráci s Vaší společností. Od výběru vhodných skříní až po jejich instalaci jsme se potkávali s velmi kvalitním personálem Vaší společnosti. Jmenovitě se jednalo o:

  • p Janoušek - pomohl nám vybírat vhodnou skladbu skříní,
  • p Dušek - osoba, která se postarala o zaměření a doladění detailů,
  • p Bílovecký a p Mothejzík - osoby, které mají doslova "zlaté ruce" a které svým přístupem a zodpovědností nás ujistily, že stále existují lidé, kteří dělají svojí práci pečlivě, zodpovědně a samozřejmě v perfektní kvalitě.

Všem výše jmenovaným osobám a dalším, kteří se podílejí na každodenním chodu Vaší společnosti bychom tímto chtěli vyjádřit naše díky. Samozřejmě děkujeme i Vám. Bylo nám velkou ctí s Vámi spolupracovat.
S pozdravem a přáním hodně úspěchů v další Vaší činnosti

Medvecovi

Vážený pane Studničko,
chtěla bych Vám jménem našeho SVJ Křenická 5 poděkovat za vstřícné a korektní jednání a pomoc při sestavení návrhu s vestavěnou skříní Komandor. Toto platí i pro partu, která na místě vestavěné skříně montovala.
S pozdravem

Králová Daniela předseda SVJ Křenická 5
Vysušil Antonín místopředseda SVJ Křenická 5

Dobrý den paní Braná,
tento týden proběhla realizace zakázky a s výsledkem jsme velice spokojeni.
Profesionalita a přístup pana Studničky je vyjímečný, práce precizní, vřele doporučuji všem zákazníkům.

TarešoviÚstí n.L.

Dobrý den paní Braná,
ještě jednou děkuji za perfektní práci Vaších techniků - manželů Vokounových. Skříně vypadají moc hezky, jsem spokojená.
Přeji hezký den.

M. Přívozníková

Dobrý den paní Braná,
od první návštěvy společnosti Komandor až po převzetí hotového díla jsem byla velice spokojena s prací všech zaměstnanců, nemám žádnou připomínku.
Děkuji tímto všem zúčastněným.

L. Vašková

Vnímám, že doporučení má velkou váhu a tak s ním i šetřím a zvažuji. V případě firmy Komandor s radostí doporučuji jejich služby.
Výroba a instalace posuvných dveří ve studiu Loona, které mi firma Komandor zajistila byla profesionální, rychlá, bezproblémová a především lidská.
Zhmotnili mi přesně mou představu, ze které se dosud velmi těším.
Děkuji

Lucie Kupcová, Studio Loona Praha

Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za perfektní spolupráci a vstřícnost, kterou jste projevili při realizaci mé zakázky.
Zdraví a jen vše dobré přeje

Věrča Krásová

Dobrý den,
chtěli bychom touto cestou poděkovat týmu společnosti KOMANDOR za bezchybnou realizaci naší zakázky - vestavěné skříně. Vše klapalo podle plánu od samého začátku až po včerejší montáž "na první dobrou", což je v dnešní době a zejména v Praze dost unikátní úkaz. Vše, co bylo domluveno vč. dodacího termínu a hodiny montáže, bylo dodrženo na den a hodinu! Hlavní dík z Vašeho týmu patří p. Studničkovi, který s velkou trpělivostí skříň dle našich požadavků vč. barevného designu navrhl, dále pak technikovi p. Duškovi a v neposlední řadě pracovníkům montáže p. Bíloveckému s kolegou, kteří skříň sestavili na výbornou. Každá prosperující firma s inteligentním vedením ví, že nejlepší reklama je dobře vykonaná práce! Firmu Komandor tak můžeme s klidným svědomím doporučit všem, kteří se chystají ke koupi jakékoliv vestavěné skříně s tím, že poměr kvalita/cena vč. přiměřené dodací lhůty je optimální.
S pozdravem

Herzánovi

Dobrý den,
potřebovali jsme vestavěnou skříň do předsíně do nového bytu (bude sloužit všem 4 členům domácnosti na šaty, boty, kufry, batohy, bedny s hračkami atd).
První kontakt – osobní návštěva studia Komandor v Hostivaři pro okouknutí materiálů a možností, představy poslané e-mailem panu Janouškovi.
Zaměření – p. Dušek, ohlásil se předem a upřesňoval dobu příjezdu, poradil s rozvržením polic, poskytl vzorníky, skvělá komunikace.
Montáže - oba parťáci, tuším pan Bílovecký a kolega, jsou velcí sympaťáci, bez reptání vynosili čtvery dveře do 4. patra, protože se na výšku nevešly do výtahu, skříň si upravovali na chodbě, vlastní montáž jim šla pěkně od ruky, uklidili po sobě, naprostá spokojenost cena/kvalita.

Lucie Černá Praha

V panelákovém bytě jsem si u firmy Komandor nechala zhotovit vestavěné skříně - v kuchyni, komoře a předsíni. Mohu konstatovat, že celkově s firmou Komandor - počínaje objednáním a návrhem u pí. Gondekové, přes zaměření p. Duškem a konečnou realizaci p. Demeterem a jeho kolegou - jsem velice spokojena a všem, kteří se budou rozhodovat pro realizaci vestavěných skříní mohu jenom vřele doporučit. Děkuji za realizaci, byla jsem velice spokojená.


Jarmila Kolísková

Dobrý den,
chtěl bych poděkovat za velmi profesionální přístup k realizaci šatnového systému v našem domě. Byl jsem potěšen flexibilitou při uzavírání zakázky a pak samotnou realizací, tedy montáží šaten. Myslím, že parta, která montovala může být příkladem mnoha řemeslníkům, pro jejich ochotu, pozivní přístup a pečlivost, což každý zákazník rád ocení.Ing. Petr Prokop

Spokojený zákazníkUnhošť

Dobrý den,
ráda bych poděkovala touto cestou všem pracovníkům, kteří se podíleli na realizaci mé zakázky.
Velké díky panu Duškovi, který byl inspirativní a velmi nápomocen při zpracování designu a zároveň provedl bezchybná měření a nákresy, paní Gondekové u níž jsme dokončili návrhy a samozřejmě velké díky panu Bíloveckému a jeho sympatickému kolegovi (snad mi odpustí, že jsem jméno zapomněla :)),týmu, který dokázal profesionálně v krátké době vše dokonale zrealizovat.
Společnost Komandor budu doporučovat :)

M. Krupičková

Spokojený zákazníkPraha

Dobrý den paní Gondeková,
chci Vám poděkovat za instalovanou skříň od vaší firmy. Byli jsme moc spokojeni jak s jednáním s Vámi, tak se všemi pracovníky, kteří skříň zaměřili a včera namontovali.
Věříme, že nám bude skříň dlouho sloužit a vaší firmě přejeme hodně spokojených zákazníků.
S pozdravem

Eva Zezulová

Dobrý den, paní Dušková,
Se skříní od Komandoru jsme velice spokojení. Barevné i materiálové provedení odpovídá našim představám a vše funguje bez problémů. Samotná montáž skříně proběhla rychle a finální podobu skříně doladili montéři dle našich představ. Děkujeme.
Hezký den.

Věra Pražanová

Dobrý den.
Velmi bych chtěl ocenit profesionální a vstřícný přístup všech, se kterými jsem se při realizaci mé objednávky u společnosti Komandor setkal. To, že je to již druhá práce, kterou jsem u Komandoru objednal, snad mluví za vše.
Profesionalita, ochota a vstřícnost paní Duškové, paní Falářové, pana Duška i paní Brané, dodržení termínu a kvalita práce montérů stojí za ocenění. Mimo zaplacení faktury mohu udělat jen to, že tuto svou zkušenost zde sdělím s tím, že až opět budu potřebovat vestavěné skříně, bude objednávka opět směřovat do Komandoru. Ať se vám daří.

Václav ChaloupeckýPraha

Spokojený zákazníkPraha - východ

Dobrý den paní Dušková,
rádi bychom Vám s manželkou poděkovali za velmi profesionální přístup a velmi milé vystupování. Nechali jsme si namontovat dvě vestavné skříně a výsledek předčil naše očekávání. Vzhledem k tomu, že jsme byli naprosto spokojeni, jistě se na Vaši firmu obrátíme i v budoucnu. Určitě mohu firmu Komandor vřele doporučit.

RNDr. Martin Bojkovský

Dobrý den paní Dušková,
ráda bych Vám poděkovala za profesionální přístup při zpracování nabídky skříní, a využití celkové prostoru se zakomponováním stávající postele.
Byla jsem velmi spokojena s prací pana zaměřovače pana Duška, a také precizního a profesionálního přístupu pánů montérů při samotné montáži.
Vaši společnost jen doporučuji a začala jsem u své rodiny a přátel... v každém případě uvažuji ještě o dalších úpravách v bytě, a už nyní vím, že se na Vás znovu obrátím a už se těším.
Děkuji a přeji vaší firmě hodně spokojených zákazníků jako jsem já.

Milena S.Praha 8

Spokojený zákazník
Statenice u Černého vola.

Spokojený zákazníkStatenice u Černého vola

Paní Braná,
S montáží vestavěné skříně a chováním Vašich pracovníků, bohužel nevím jména, což mě moc mrzí, to je taková poloviční pochvala, jsem byla velice spokojená. Jejich profesionální chování bylo přímo ukázkové.
S pozdravem

J.Bohuslavová

Dobrý den, paní Dušková,
Se společností Komandor jsme realizovali kompletní vybavení šatny sestavou na míru a šatní skříň. S přístupem zaměstnanců, konkrétně paní Duškovou a panem Duškem, jsme byli velice spokojeni. Precizní a rychlé vypracování návrhu, následovné zaměření a dále termín realizace i cena, které byly dodrženy. Komunikace s dodavatelem byla perfektní a uvažujeme o další realizaci. Dosud, po 3 měsících užívání se nevyskytly žádné závady. Všem potencionálním zákazníkům mohu tohoto dodavatele vřele doporučit.
S pozdravem

VladimíraChýně

Dovolte mně poděkovat panu Studničkovi a všem zaměstnancům firmy Komandor za perfektně provedenou práci a profesionální přístup. Byli jsme velmi spokojeni s celým průběhem realizace.
Určitě mohu tuto firmu doporučit.

MUDr. L. Wágner

Dobrý večer,
rádi bychom Vás s manželkou informovali, že včerejšího dne nám Vaši technici namontovali objednanou vestavěnou skříň a knihovnu. Nábytek vypadá skvěle a po prvním dnu jsme nadšeni. Tímto bych rád vyjádřil spokojenost s celým průběhem objednávky až po montáž.
S pozdravem


Schořovi

Dobrý den, paní Dušková,
ráda bych touto cestou poděkovala všem pracovníkům Komandoru za perfektně odvedenou práci při montáži našich vestavěných skříní.
Veškerá komunikace s firmou probíhala hladce a všichni pracovníci byli ochotní a vstřícní.
Zejména bych ráda vyzdvihla práci vašeho technika pana Duška. Ozval se předem jak bylo domluveno a na zaměření dorazil přesně v dohodnutý čas. Všechny naše požadavky dokázal kvalifikovaně posoudit a připravit k realizaci. Obdobně jsme byli spokojeni i s oběma montéry - panem Demeterem a Liscem. Pracovali s neuvěřitelným nasazením, téměř bez přestávek. Byli ochotní, vstřícní, slušní a pracovití. Celou dobu pracovali tak, jakoby skříně montovali pro sebe.

Bylo by milé, kdyby výše uvedené jednání a přístup k práci, který nám ukázala vaše firma, bylo standardem a samozřejmostí a nikoli výjimkou.
S pozdravem


Soňa Cuhrová

Dobrý den,
Chtěla bych poděkovat firmě Komandor za návrh a realizaci šatny a vestavné skříně. Úložné prostory mi pomohli navrhnout tak, že místo je maximálně využito, provedení je bezvadné a montáž byla rychlá, to vše za příznivou cenu. Jsem spokojena a firmu bych doporučila svým přátelům.
S pozdravem

Marcela L.

Dobrý den pane Studničko,
ještě jednou děkujeme za Vaše profesionální služby. Dlouho jsem hledala firmu, která by doručila vestavěné skříně do zahraničí. Nakonec jsem našla Komandor a jsem velmi spokojena! Osobni zaměřeni, doručení i precizní montáž - vše proběhlo podle plánu. Až budu potřebovat další vestavěny nábytek, vím, na koho se mam obrátit!
S pozdravem

Šarka B.Berlin

Dobrý den,
se společností Komandor jsme byli velice spokojení. Provedení skříní je krásné a kvalitní a jejich instalace proběhla během jediného dne. Celkově se nám moc líbila komunikace se všemi z Komandoru, ochotně a trpělivě poradili i s nestandardními požadavky.
S pozdravem a přáním hezkého dne,

L. Koťanová

Dobrý večer paní Braná,
chtěla bych Vám poděkovat za super služby. Zejména panu Duškovi za profesionální přístup při zaměření a dnes i dvou technikům - panu Bíloveckému a jeho parťákovi za precizní práci. Opravdu příjemná spolupráce od začátku do konce.
Přeji Vám další spokojené zákazníky.

M. LányiováČeské Budějovice

1. Už prvý moment vstupu do predajne pôsobil veľmi dobre. Pracovníčka bola velmi milá, ochotná a aktívne pomáhala pri výbere materiálov a pomáhala pretaviť moju predstavu o skriňiach do reálnej podoby.
2. Termín dodávky sa mi zdal pomerne dlhý, ale na moju radosť ho skrátili o 2 týždne takže aj toto bolo vlastne dôvod na spokojnosť.
3. Prácu montážnikou hodnotí taktiež veľmi dobre. Nenarobili neporiadok, pracovali bez pauz. (pauza na cigaretu, na pitie, obed) môžem povedať profesionalny prístup.
4. Toto bola už moja druhá zákazka: pri prvej mi vaša firma zhotovila stavané skrine v garáži na dvoch chodbách a v spálni a všetko bolo zhotovené bez akýchkolvek závad.
Každému záujemcovi o zhotovenie skríň na mieru, možem Vašu firmu bez zaváhania odporučiť.

Adriena Felixová

Spokojený zákazník - Praha 3.

Spokojený zákazníkPraha

Dobrý den paní Braná,
chtěla bych Vám sdělit, že jsem opravdu mile překvapená přesností, dochvilností, vstřícností a hlavně profesionalitou všech zaměstnanců KOMANDORU, se kterými jsem přišla do styku.

Mám od vás vestavěnou skříň do ložnice a musím pochválit hlavně pány Bíloveckého a Motejzíka za jeji profesionální přístup a perfektně odvedenou práci. Vaši firmu už jsem doporučila kolegyni z práce paní Kubinové, která si od firmy KOMANDOR nechá na moje doporučení také udělat vestavěnou skříň.

Příště už vím, na kterou firmu se obrátím se zhotovením další skříně. Přeji Vám hodně dalších úspěchů a spokojených zákazníků jako jsem já.
S přátelským pozdravem

V. Jínová

Děkujeme firmě Komandor za profesionální přístup a kvalitně odvedenou práci. Máme radost z krásného nového nábytku do ložnice včetně velké vestavěné skříně. Vše bylo zhotoveno přesně, pečlivě a v termínu.

Děkujeme slečně Duškové za milé a příjemné jednání a panu Duškovi za precizní zaměření. Zvláštní dík a pochvalu bychom chtěli vyslovit montážníkům panu Demeterovi a panu Liscovi za dokonale provedenou práci. Ještě se nám nestalo, aby po sobě řemeslníci tak perfektně uklidili! Nábytek umyli, podlahu vyluxovali, byli ochotní a slušní. Firmu Komandor můžeme s klidným svědomím každému doporučit.

Renata a Petr Paloušovi

Zákazník spokojený s firmou Komandor, nepřál si být jmenován.

Spokojený zákazníkPraha

Dobrý den paní Dušková,
rádi bychom Vaší firmě Komandor poděkovali za zrealizování našich dvou zakázek.
První zakázka byla dílčí vybavení do ložnice, a jelikož jsme byli maximálně spokojeni, tak jsme neváhali a druhou zakázku, kterou byly vestavěné skříně do předsíně, jsme svěřili opět do rukou Vaší firmy.
Komunikativní přístup, rychlé a velmi příjemné jednání s paní Falářovou, které vedlo k "dopilování" konečného projektu a následná profesionální realizace, to vše nás přesvědčilo, že jsme udělali správně při volbě Vaší firmy. Je radost v dnešní době najít firmu, u které se od začátku až do konce realizace projektu nevyskytne žádný problém.

Spokojení zákazníci

Zora a Jaroslav H.Praha

Dobrý den,
chtěla bych velmi poděkovat všem zaměstnancům Vaší firmy za profesionální přístup při realizaci vestavby naší skříně. Již od počátku při projednávání návrhu s paní v provozovně v parku Hostivaři, úžasný přístup technika při vyměřování doma až po samotnou montáž na místě!!!
Skvělý a dokonalý přístup k zákazníkovi a velmi dobré ceny. Samá chvála.
Děkujeme

Dana a Tibor Fodorovi

Dobrý den,
chtěli bychom poděkovat Vaší firmě (jak panu jednateli, tak všem pracovníkům) za perfektně provedenou práci ( posuvné dveře do místností). Ačkoli to zpočátku vypadalo na komplikovaný problém, výsledné dveře jsou plně funkční a díky dodatečným úpravám dodávají interiéru dokonalý vzhled a maximální praktičnost, což jako vozíčkář oceňuji nejvíce.
S pozdravem

Chocholovi

dlouhodobé zkušenosti s firmou KOMANDOR mi dovolují veřejně doporučit jejich služby. Jako jejich zákaznice jsem opakovaně byla utvrzena v tom, že výrobky jsou kvalitní, dohody jasné a platné, montáž rychlá a přístup příjemný, osobní a to vše nadstandardně. A to je v dnešní době také nadstandardní.

Tereza Kostkováherečka a moderátorka

Dobrý večer paní Dušková,
ráda bych touto cestou poděkovala firmě Komandor za zrealizování mé zakázky - obrátila jsem se na vás již podruhé, jelikož jsem byla velmi spokojena s první zakázkou - od rychlého zpracování návrhu paní Falářovou, přes odborné zaměření panem Duškem a následnou montáž techniky p. Liscem a p. Demeterem, vše vždy proběhlo bez problémů, vaši technici pracují rychle a precizně, vždy po sobě perfektně uklidí - profesionální přístup.

Nábytek je super, jsem z něj nadšená, přesně dle mých představ. Díky i vám paní Dušková za milé jednání při focení. Vřele firmu Komandor doporučím dále.
Zdravím

Ráčková

Dobrý den paní Braná,
U firmy Komandor jsme objednali celkem 4 produkty - knihovnu, policovou botníkovou přístavbu a dvě vestavěné šatní skříně.

Komandor nam doporučili přátelé a i my jsme byli celkově velmi spokojeni a dále vás doporučujeme.

Počínaje jednáním paní Falařové, která se mnou v Hostivaři trpělivě navrhovala mnoho modelů satni skříně tak, aby výsledek vypadal dobře, následně rychle zpracovala kalkulaci a nákresy a celkově byla velice velice příjemná. Také zaměřovací technik pan Dušek byl velice ochotný a příjemný. Montážníci pan Lisec a pan Demeter byli velmi slušní, spolehliví, pracovití a šikovní. Velmi mile nás překvapilo, že během montáže se snažili nadělat co nejméně nepořádku a vše po dokončení kompletně uklidili, včetně očištění nových skříní před předaním. Pani Dušková byla také příjemná a spolehlivá.

Vzhledem ke slevě na materiál, kterou jsme díky probíhající akci dostali, jsme byli spokojeni i po cenové stránce.

S nábytkem jsme zatím moc spokojeni, jediné co nás mrzí je, že se u ocelových kování nedělají pomalé dojezdy při zavírání, ale to nikde.

Mějte se moc hezky, děkuji a zdravím

L. KnotkováPraha

Dobrý den,
chci velmi pochválit Vaši firmu. Před pěti měsíci jsem poptávala vestavěnou skříň do chodby ve studiu Tusarova 25, Praha 7. Byla jsem skoro bezradná, Vaše milá a příjemná pracovnice mi všechno vysvětlila (materiál na skříně, přední stěny skříní, kování, pojezdy, kombinace). Dále mi poradila a navrhla skříň do druhého dne.

Po mém odsouhlasení se mi hned druhý den ozval technik, který do týdne přišel v čase domluvy, měl čas a zkorigoval některé moje představy.

Montáž skříně proběhla naprosto bez problémů na opravdu profesionální úrovni, s ochotou, vstřícností a bez nepořádku. Nesmím opomenout také ochotu paní účetní přijmout bezhotovostní platbu.

Užívám skříň již čtyři měsíce a neshledala jsem žádnou závadu a jsem opravdu moc spokojená. Je pravdou, že jsem se jako zákazník s takovou ochotou, vstřícností, pochopením, profesionalitou a pomocí nesetkala.

Vaši společnost mohu jen a jen doporučit.
Spokojená zákaznice

Alena R.

Váš spokojený zákazník.

Ing.Ľubomír Dvorský

Dobrý den,
Ráda bych tímto poděkovala firmě Komandor za vzorný příklad vyřízení obchodního případu, tj. zakázky vestavěných skříní v mém domě. Děkuji hlavně za trpělivý přístup p. Falářové při ladění skříní pro náročného zákazníka i za příjemné jednání se slečnou Duškovou při jejich focení. Přeji pracovníkům Komandoru příjemné prožití Vánoc a v novém roce jenom spokojené zákazníky. Po svých výborných zkušenostech Vás budu rozhodně ráda doporučovat.

Jitka FejfarováHájek

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za bezchybnou realizaci našich nových vestavěných skříní. Vše proběhlo bezchybně od pomoci s návrhem a výběrem materiálů, zaměření, až po velmi rychlou a profesionální instalaci. Byla jsem velmi spokojena.
S pozdravem

Kateřina Witošová

Dobrý den, slečno Dušková,
chtěla bych poděkovat za týmovou práci firmy Komandor. Už druhý týden se radujeme z nové krásné skříně. Díky všem :-) Tak zase za rok, určitě něco vymyslím na Dny Marianne :-) Zdraví

Dita Choděrová

Dobry den paní Dušková,
včera nám přijeli pracovnici z Komandoru namontovat zasklenou knihovnu. Je velmi pěkná a věřím, že bude dobře sloužit (bez neustálého vysávaní prachu). Děkujeme za Váš trpělivý přístup a technikovi panu Duškovi děkujeme za velmi profesionální jednání, kdy na místě pružně rozhodl ještě o jiném řešení.
Oceňujeme též dodrženi výrobní lhůty a čistou práci techniků na místě.

Paní Haningerová

Dobrý den,
rádi bychom vyjádřili spokojenost s přístupem Vaší společnosti ke svým klientům. Od okamžiku rozhodnutí až do závěrečné realizace jsme byli spokojeni s přístupem všech zainteresovaných pracovníků společnosti. Bylo velmi příjemné se v této době setkat s prací odborníků.
Děkujeme.

KůtoviPraha

Ráda bych touto formou poděkovala za velice profesionální přístup Vašich kolegů, kteří mne 15.10.2012 provedli dle objednávky montáž skříně. Jsem s ní velice spokojená a vřele doporučím vaši firmu v mé lokalitě.

Paní PavlinskáPitkovice

Dobrý den,
ráda bych poděkovala všem zúčastněným zaměstnancům firmy Komandor za dodání a montáž sloupového systému. Jsme moc spokojeni.
Děkujeme.

RysoviPraha - západ

Vážená paní Braná,
Od prvního vkročení do vaší prodejny v OC Hostivař jsem byla velice spokojená s přístupem všech zaměstnanců. Kvalifikovaný prodejce, který “ví o čem mluví”, rychlé zpracování návrhu dle mého požadavku, vstřícný přístup k zákazníkovi při odborném zaměření skříní v místě budoucí instalace, při podpisu smlouvy i vyřešení úhrady zálohy.

Dalším velkým pozitivem bylo dodržení termínu dodávky. Samotná instalace skříní byla “třešničkou na dortu” – perfektní souhra techniků, dokonale odvedená práce. Skříně mi předali vyleštěné, připravené k okamžitému použití. A co mě opravdu velice a mile překvapilo, to byl závěrečný úklid všech prostor, který technici k práci využívali.

Závěrem mohu už jen říci, že firmu KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o. ráda doporučím každému, kdo hledá kvalitu, perfektní přístup k zákazníkovi i rozumnou cenu.

Do budoucna plánuji další bytové úpravy a jistě vašich služeb ještě sama využiji.

Paní Vlčková Praha 6

Dobrý den,
s přístupem Vašich zaměstnanců jsme byli spokojeni. Zejména pak s prací a jednáním ze strany techniků, kteří si s montáží skvěle poradili, a to i přesto, že neměli k dispozici informaci o zavěšení knihovny/komody. Máme srovnání s jinou společností na výrobu vestavěného nábytku a po celkovém porovnání jsme více spokojeni s Vaší společností a nábytek si u Vás příště objednáme zas.

Spokojený klient Praha 6

Dobrý den,
jsme velice spokojeni s dodáním vestavěných skříní. Spokojenost od návrhu, přes zaměření až po montáž.

Pan Zakal Praha 5

Dobrý den,
jsem maximálně spokojena s prací a vstřícností montážníků (s panem Biloveckým a s panem Humlem).
Děkujeme.

Tereza Procházková Praha 8

Dobrý den,
chtěla bych vyjádřit svoji spokojenost s přístupem všech zúčastněných na dodávce a montáži našich vestavných skříních, jmenovitě paní Falařové, panu Duškovi, pánům Liscovi a Deméterovi.

Ivana Rošková Praha 4

Dobrý den paní Dušková,
včera mi Vaši montéři přivezli zakázku, jako obvykle velká spokojenost - vše je přesně takové, jak jsem si ji představovala, a i servis byl úplně v pořádku.
Ještě jednou děkuji za Vaši ochotu a trpělivost a přeji hezký víkend.

Zdeňka Janská Praha 3

Dobrý den,
jsem velice spokojená s prací vašich zaměstnanců (se sl. Duškovou a panem Studničkou). Skříň splnila mé očekávání jak ve své velikosti a vzhledu tak i funkčnosti. Děkuji!

Ludmila Kroulová Liberec

Dobrý den.
Chtěla bych poděkovat firmě komandor, jmenovitě paní Duškové, která se mě ujala hned v začátcích při výběru vestavěné skříně a která mě předala do dalších skvělých rukou, panu Studničkovi.
Jsem maximálně spokojená a oceňuji hlavně spolehlivost a profesionalitu. Ještě jednou celému týmu moc děkuji a těším se na další spolupráci.
Určitě Vás budu dále doporučovat.

Paní Dudíková Liberec

Dobrý den,
jsem vašim spokojeným zákazníkem. Mám velkou radost z provedené práce Vašeho pracovního týmu. Nechala jsem si u Vás zhotovit vestavěnou skříň, komodu a postel na míru. Gratuluji za dobře odvedenou práci jak prodejců na studiu tak i zaměřovače a montážní party. Věřte, že Vás budu všem doporučovat.

B. Šolcová Praha

Předem musím říci, že od zadání poptávky až po realizaci jsem byla maximálně spokojená.
- v první řadě s rychlostí s jakou jste reagovali na mnou zadanou poptávku (známé firmy jako Woodface a Indeco reagovali mnohem, mnohem později)
- dále s profesionalitou a ochotou pana Janouška, který mi skříně prakticky navrhl a vyšel mi maximálně vstříc
- zaměření proběhlo v čase dle domluvy bez problémů a Váš technik byl velmi vstřícný
- montáž také proběhla bez problémů vše na velmi profesionální úrovni, mile mě překvapilo, že technici neudělali prakticky žádný nepořádek a i ten malý si po sobě uklidili
- nesmí opomenout ani ochotu Vaší účetní přijmout platbu převodem abych u sebe nemusela mít velkou hotovost

Jako maximálně spokojený zákazník mohu říci, že po pěti měsících užívání jsem stále stejně nadšená z Vašich skříní jako první den a neshledala jsem žádnou závadu.

Musím Vaší firmě pogratulovat k tomu jak si umí vybrat spolupracovníky, všichni zúčastnění na mě udělali velmi příznivý dojem a je mi potěšením Vaší firmu doporučit

Všem kdo mají zájem za své peníze dostat skutečně kvalitu a profesionalitu.

Myslím, že nejlepší obrázek o mé spokojenosti si uděláte z faktu, že ještě dnes zašlu na pana Janouška poptávku na další skříň do našeho domu.

S přáním mnoha dalších úspěchů.

Hartová Eva Kutná Hora

Nemocnice Královské Vinohrady
Společnost KOMANDOR vyrobila pro Fakultní nemocnici Královské Vinohrady vestavěné skříně.
Skříně jsou určené k archivování chorobopisů. Skříně bude využit ambulantní část Oddělení klinické hematologie.

Nadační fond Doc. Jiřího Janele pro nemocné s krevními chorobami
Výroba vestavěných skříní na míru

Dětský domov Lánov
Vybavení dětských pokojů novým nábytkem na míru a částečně obnova sterého.

 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.