Hotelový nábytek

Komandor vyrábí nejen kvalitní vestavěné skříně, ale i nábytek na míru. A to do jakýchkoli prostor. Navrhneme a vyrobíme vám nábytek do hotelu, penzionu, ale i do luxusního apartmánu. Přesvědčte se o tom, že i hotelový nábytek může být luxusní a kvalitní!

Nábytek do hotelů

Vytvořte Vašim hostům zázemí v pokoji s moderním, avšak uvolněně působícím nábytkem. Oživte svůj hotel praktickým nábytkem se svěžím a netradičním designem. Dopřejte hotelovým hostům luxus v pokoji vybaveném nábytkem s nádechem antiky. Nábytek je sladěn s celkovým vyzněním pokoje. Výsledek působí velmi vkusně a nevtíravě. Nábytek s  masivním dekorem působí velice impozantně. Dodá pokoji zdání luxusu a elegance.

Kompletní vybavení hotelových interiérů

Zařizujete úplně nový hotel, nebo renovujete starší prostory? Odlište se, buďte jiní a nabídněte svým zákazníkům opravdu kvalitní nábytek na míru! Investice do kvalitního hotelového vybavení je krok správným směrem.

V Komandoru pro vás navrhneme a vyrobíme konkrétní kusy nábytku na míru – ať už to budou postele do hotelu, nebo vestavěné skříně. Můžeme vám ale navrhnout i kompletní vybavení pro váš hotel. Kvalitní nábytek tak budete mít nejen v pokojích, ale třeba i v recepci, společenské místnosti a v dalších společných prostorech.

Jaký hotelový nábytek vám může Komandor nabídnout?

Proč si vybrat nábytek do hotelu od Komandoru?

Protože značka Komandor je zárukou kvality a zároveň výhodné ceny. Hotelový nábytek od Komandoru vydrží i velkou zátěž způsobenou každodenním používáním – a protože si za svými slovy stojíme, dáváme na některé druhy kování doživotní záruku.

Nábytek do hotelu od společnosti Komandor je vyráběný z kvalitních materiálů a vždy na míru. Bude tak 100% vyhovovat vašim potřebám a přáním.

Ozvěte se nám, nebo navštivte jedno z našich studií Komandor a společně vymyslíme víc!

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.