Obývací pokoje – nábytek, inspirace a fotogalerie

Obývací pokoje plní funkci prostor určených k setkávání celé rodiny. Aby Váš obývací pokoj splňoval požadavky na reprezentativní vzhled a dostatečné pohodlí, dopřejte si moderní nábytek do obývacího pokoje od Komandoru. Inspirace, jak si pokoje zařídit, naleznete třeba za pomoci naší „fotogalerie - obývací pokoje a nábytek“, kterou naleznete níže.

Fotogalerie - moderní obývací pokoje jako inspirace pro Váš byt

Chcete moderní obývací pokoj - vyberte si moderní nábytek a stylové skříně. Posuvné dveře se hodí pro oddělení obýváku od kuchyně. Dopřejte Vašim knihám komfort ve vestavěné knihovně. Využijte každý kout v obývacím pokoji - nábytek a vestavěné skříně na míru. Za posuvnými dveřmi v obývacím pokoji se může skrývat i šatna.

Obývací stěny

Aby moderní obývací pokoje dostaly jednotný styl, využívá Komandor např. designové obývací stěny nebo jednotné řešení úložných prostor sloupovým systémem.

Posuvné dveře a dělící příčky

Interiérové posuvné dveře a dělící stěny pomáhají oddělovat obývací pokoje od ostatních místností. Inspiraci můžete najít ve fotogalerii výše - typické je např. praktické oddělení kuchyně od obýváku, případně lze obyvákové dělící stěny využít jako knihovnu. Velmi dekorativní jsou pak např. různé prosklené dělící stěny a skleněné dveře.

Vestavěné skříně

V menších bytech, kde je kladen důraz na praktické využití místa, lze k vytvoření dalších úložných prostor použít moderní a zároveň velice praktické vestavěné skříně a šatní skříně s posuvnými dveřmi.

Chcete vědět, jak by vypadala vestavěná skříň právě ve Vašem obývacím pokoji? Vsaďte na 3D vizualizace od architekta Komandoru, připravíme je pro Vás zdarma!

Vylaďte obývací pokoj do posledního detailu – díky polepu!

Vestavěnou skříň si můžete pořídit i do obývacího pokoje. Bez obav z toho, že do něj nezapadne, nebo nebude ladit. Komandor nabízí možnost dekorovat dveře vestavěných skříní speciálním polepem. A je jen na vás, zda si vyberete jeden z mnoha desítek předpřipravených vzorů, nebo zda zvolíte vlastní design třeba v podobě oblíbené fotografie.

Polepy jsou navíc snadno odstranitelné, takže až vás přestane bavit, jednoduše ho sundáte a vyměníte za nový. Mrkněte, jaké nabízíme polepy, a inspirujte se!

Další nábytek na míru a doplňky

Obývákové stěny skýtají také prostor pro vytvoření skrytého pracoviště s počítačem, případně k vestavění trezoru. Moderní obývací pokoj je vhodné dále doplnit samostatně stojícím moderním nábytkem na míru, který je přenositelný, avšak plně funkční a dekorační – tzv. solitérem, jako jsou např. televizní stolky, komody či další designový nábytek do obýváku v barvě, kterou si sami vyberete.

Mohlo by Vás zajímat:

Pokud potřebujete načerpat další inspirace, pak Vás určitě zaujme "fotogalerie obývací pokoje". Samostatnou kategorii nábytku do obýváku pak tvoří vestavěné skříně. O

Zařizujete nový byt nebo dům? Prohlédněte si naše dětské pokoje. Můžete nám také zaslat dotaz nebo nám můžete odeslat formulář pro předběžnou kalkulaci.

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.