Dětské pokoje – nábytek, který ocení nejen děti

Nejlepší dětský pokoj je ten, který si Vaše děti zařídí samy. Některé věci ale z lega postavit nedokážou – kvalitní nábytek do dětského pokoje je ten, který snadno ukryje všechny hračky, přehledně zorganizuje oblečení a navíc bude bezpečný a pěkný na pohled. V Komandoru Vám vyrobíme nábytek do dětského pokoje přesně takový, jaký budete chtít – možnosti jsou nekonečné – barvy, materiály i různě řešené sestavy do dětských pokojů, to vše Vám vyrobíme na míru. Respektive Vašim dětem.

Skříně do dětského pokoje: fotogalerie a inspirace

dětský pokoj s vyvýšenou podlahou a zasouvací postelí studentský pokoj s vestavěnou skříní v šedivé a žluté barvě dětský pokoj s vestavěnou skříní v dekoru přírodního dřeva dětský pokoj s vestavěnou skříní a vestavěnou knihovnou studentský pokoj s oranžovou vestavěnou skříní fialový dětský pokoj s vestavěnou skříní

Jaké vybrat skříně a nábytek do dětského pokoje?

Je to jednoduché – co všechno musí umět nábytek do dětského pokoje? Schovat hračky a nepořádek, uspořádat oblečení, musí být variabilní a „růst“ s dětmi, musí být bezpečný a snadno udržovatelný, musí být snadné ho ovládat a hlavně se musí dětem líbit. Nábytek do dětského pokoje, ať už ho zařizujete pro malé děti nebo dospívající studenty, by měl být také dostatečně odolný. Děti mu totiž dají zabrat. To ovlivníte dobrým výběrem materiálu nebo také volbou kování skříní.

Při vybírání správného nábytku do dětského pokoje bychom především měli vycházet z toho, jak velkému dítěti bude sloužit. Obvykle se věnuje hodně prostoru volbě správné židle či postele, nicméně výběr vestavěné skříně pro děti také nelze podceňovat.

Výběr skříně pro menší děti

Skříně pro menší děti by pochopitelně neměly být příliš vysoké. Vyplatí se také vyvarovat se zrcadel na dveřích, to kvůli případnému rozbití a pořezání - vybírat můžete z široké palety výplně dveří skříní. Také barvy skříně volte raději hravější a pojezdy posuvných dveří co nejsnáze ovladatelné. Rozhodně nenakupujte s tím, že menší dítě do většího nábytku doroste.

Výběr skříně pro starší děti

Výběr vestavěné skříně pro starší děti není zase až tak složitý jako pro ty nejmenší. Do místností pro odrostlejší děti nebo studentských pokojů už si můžeme dovolit dát nábytek, jenž se skoro neliší od běžně použitelného do „dospěláckých“ místností.

Vnější design by se měl přizpůsobit osobnosti a preferencím ratolesti, starší děti mají často samy o podobě svého království konkrétní představy. V žádném případě se nemusíte lekat polepů na skříně v podobě elektrických kytar, siluet lidí a jiných svěžích prvků.

Při výběru ideální dětské skříně do dětského pokoje Vám mohou pomoci 3D vizualizace vestavěných skříní, které nabízíme zdarma!

Vestavěné skříně do dětského pokoje. Co do nich dát a jak je zařídit?

I nábytek do dětského pokoje může být originální a zajímavý – i přesto zůstane bezpečný. Nábytek od Komandoru, jako jsou vestavěné skříně, můžeme postavit z lamina, dřeva, ale i moderních skel. Ta jsou podlepená bezpečnostními fóliemi anebo jsou speciálně vyvinuta tak, aby byla velmi odolná proti rozbití. Co dalšího určitě pořídit k nábytku do dětského pokoje?

  • Drátěné programy s koši – snadno do nich uschováte objemné věci jako hračky nebo lůžkoviny.
  • Mezery mezi jednotlivými policemi – zařiďte si skříně v dětském pokoji tak, abyste do nich mohli dát papírové krabice. K uskladnění věcí jsou ideální a lze je snadno vyměnit.
  • Posuvné dveře – nábytek do dětského pokoje vybavte posuvnými dveřmi – snadno se ovládají a zbytečně nevyčnívají do prostoru a nezabírají tak místo. Nevznikají také nežádoucí rohy, o které by se děti mohly zranit.

Podívejte se na další doplňky do vestavěných skříní, kterými váš nábytek a skříně do dětského pokoje vybavíme.

Pořiďte dětem originální polepy a samolepky na skříně!

Pořiďte dětem do dětského pokojíku vestavěnou skříň, která poroste s nimi! Nabízíme Vám speciální polepy na skříně, které jsou kvalitní a zároveň se z povrchu dveří dají velmi snadno sundat. Design skříně v dětském pokojíku tak můžete měnit třeba každý rok!

V prvních letech tak mohou vestavěnou skříň zdobit třeba oblíbené pohádkové postavičky, v předškolním věku může být skříň vyladěná do růžova nebo modra a studentský pokoj pak může zdobit abstraktní originální kresba. Polepy na skříně nabízíme v mnoha variantách.

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350

Dětský nábytek vyladíme pro Vás

Každý prvek skříně máte pod kontrolou! Můžete si vybrat materiál korpusu skříně i dveří, způsob, jakým se dveře budou otevírat anebo svou vestavěnou skříň ozdobit designovými polepy na skříně. Náš nábytek je skutečně na míru.

Výplně dveří jsou samostatnou kapitolou – nabízíme široký výběr skel, zrcadel, lamina i dalších materiálů. Velkou pozornost věnujte také rámům – právě kvalitní rámy a kování jsou velmi důležité, pokud Vám má skříň sloužit dobře celý život. Vaše skříně do dětského pokoje můžou být designové, klasické i atypické – vše pro Vás rádi zařídíme na míru.

 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.