Fotogalerie obývací pokoje - inspirace pro Váš byt

Aby obývací pokoje dostaly jednotný styl, využívá Komandor designové obývací stěny nebo řešení úložných prostor sloupovým systémem s použitím vestavěné skříně.

Posuvné dveře nebo obývákové dělící stěny pomáhají oddělovat obývací pokoje od ostatních místností. Typické je např. praktické oddělení kuchyně od obýváku, případně lze obyvákové dělící stěny využít jako knihovnu. V menších bytech, kde je kladen důraz na praktické využití místa, lze použít dřevený nábytek (šatní skříň do rohu, podkroví) k vytvoření dalších úložných prostor. Obývákové stěny skýtají také prostor pro vytvoření skrytého pracoviště s počítačem, případně k vestavění trezoru.

Fotogalerie: obývací pokoje


Netradiční nábytek do obývacího pokoje na míru. Vzdušný policový systém do obývacího pokoje. Obývací stěna se skládacími dveřmi. Dřevěná obývací stěna na míru. Obývací stěna s policovým systémem a posuvnými dveřmi. Elegantní černo-bílá skříň do obývacího pokoje. Knihovna do příčky s posuvnými dveřmi. Dřevěný nábytek do obývacího pokoje s barevnými dveřmi. Bílá skříň s knihovnou do obýváku. Dřevěná knihovna a skříň s posuvnými dveřmi. Knihovna a skříň s posuvnými dveřmi a atraktivním dekorem. Lesklá skříň do obývacího pokoje v zelené barvě. Vestavěné skříně na míru do obývacího pokoje. Otevřené policové systémy do obývacího pokoje. Jednoduchý policový systém do obývacího pokoje.
Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.