Materiály

Materiály pro vestavěné skříně

Vestavěné skříně Komandor vyrábíme z materiálů ověřené kvality. Ať už se rozhodnete pro vestavěnou skříň z lamina nebo pro skříň se skleněnými dveřmi, můžete si být jistí kvalitou použitých materiálů. Na stavbu a výrobu vestavěných skříní používáme materiály, které splňují všechny hygienické i technické předpisy požadované v obytných prostorech i kancelářích. Vybíráme pouze ověřené materiály od známých dodavatelů a to v různých cenových relacích, aby si u nás vybral každý.

Nejlépe si nabízené materiály prohlédnete v katalogu v některém Studiu Komandor!

Vyberte si materiál pro...

Z čeho vyrábíme vestavěné skříně?

  • Skříně Komandor vyrábíme z kvalitních laminovaných dřevotřískových desek o tloušťce 18 mm
  • Desky hraníme kvalitními hranami ABS o tloušťce 2 mm, které se neodírají a neodlepují
  • Skříně stavíme na vysoce kvalitních profilech a kování Komandor, na které vám dám rozšířenou nebo doživotní záruku.

Největší procento zákazníků preferuje vestavěné skříně z lamina, můžeme vám vyrobit ale i skříně z přírodních materiálů jako je dýha. U těchto materiálů je třeba vždy pamatovat na to, že nesou 100% stejné jako vzorek, který uvidíte na prodejně. Mohou mít nepatrně jiný odstín a různé drobné nerovnosti a kresby povrchu. Také působením světla/slunce mohou časem změnit odstín.

Kování skříně profily: Ocel nebo hliník?

Profil skříně

Kování skříně je její základ. S výběrem správného materiálu si proto určitě nechte poradit. V Komandoru si kování již po mnoho let vyrábíme sami a díky tomu vám můžeme nabídnout třeba i celoživotní záruku kvality na některé druhy kování.

Přečtěte si více o kování pro vestavěné skříně

Korpus skříně: Nejlepší je kvalitní lamino

Kvalitní lamino

Nejčastěji naše skříně vyrábíme z laminátových desek o tloušťce 18 mm od dodavatelů EGGER a Kronospan. Materiál vyhovuje po hygienické stránce a jeho vlastnosti odpovídají Evropským normám v emisní třídě E1. Jelikož lamino je oproti ostatním materiálům cenově velmi výhodné, slouží jako základní materiál pro naše levné vestavěné skříně a levné šatní skříně.

Podívejte se na materiály pro korpus skříně!

Výplně dveří: velký výběr materiálů a barev

Velký výběr

Při výběru materiálu pro výplně dveří máte obrovské možnosti – můžete vybírat nejen z nepřeberného množství barevných lamin nebo lamin s texturou dřeva. Dveře vaší nové skříně je možné vyplnit moderními skly Lacobel, bezpečnostními skly Connex, zrcadly nebo mnoha dalšími materiály.

Podívejte se na kompletní nabídku materiálů!

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.