O společnosti

Naše společnost KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o. byla založena v roce 1995 a je součástí celosvětového holdingu KOMANDOR, který je jedním z nejvýznamnějších výrobců systémů posuvných dveří. KOMANDOR má své zastoupení v mnoha zemích Evropy, Asie, Ameriky a v Austrálii.

Naše specializace

Komandor Naší hlavní specializací je výroba vestavěných skříní s posuvnými nebo otevíracími dveřmi, šatníků vhodných do všech interiérů - rodinných domů, bytů, kanceláří, hotelů. Tyto skříně jsou velice výhodné pro maximální využití každého prostoru, ať už se jedná o úzkou předsíň, ložnici, dětský nebo studentský pokoj, komoru či podkroví. Dále nabízíme výrobu dělících příček s posuvnými dveřmi.

Společnost KOMANDOR má 5 vlastních provozoven v Praze (na Smíchově, v Hostivaři, na Pankráci, u metra Hradčanská a v Holešovicích) a další autorizované prodejny, které najdete na mnoha místech v celé České republice. Zde Vám ochotný personál poradí a navrhne nejoptimálnější řešení pro Vaši skříň.

Certifikáty společnosti Komandor

Cerfiikace ISO

KOMANDOR, držitel certifikátů jakosti ISO V srpnu roku 2003 jsme byli, jako první firma v našem obchodním segmentu, certifikováni na systém řízení jakosti ISO 9001:2001. V roce 2006 jsme obdrželi další certifikát ISO 9001 nqa. Systém řízení jakosti nám pomáhá vytvářet podmínky pro kvalitnější obchodní spolupráci s našimi odběrateli a dodavateli. Dále vytváří lepší startovní podmínky pro účast v různých výběrových řízeních vypisovaných v rámci ČR nebo celé Evropské unie.

V listopadu roku 2009 jsme úspěšně prošli re-certifikací na ISO 9001:2008 u společnosti LL-C.

Komandor

V únoru roku 2010 získal Petr Studnička certifikát od společnosti DesignŠkola®, vzdělávací instituce zaměřené na profesionální trénink v oblasti interiérového designu.

Komandor

Zpracování zakázek

Standardní zakázky našich odběratelů dodáváme ve velmi krátkém termínu (5+1 pracovní den) a zpracováváme je na moderních dřevoobráběcích strojích. Pro lepší kontrolu a urychlení výdeje zakázek jsme zavedli štítkování jednotlivých dílů. Pro vlastní potřebu i pro potřeby našich zákazníků vyvíjíme potřebný software, který nám umožňuje kvalitnější a pružnější zpracování zakázek a především bezproblémovou obsluhu koncových zákazníků na našich autorizovaných prodejnách. Výše uvedené skutečnosti spolu s dostatečnými kapacitami našich výrobních a skladových ploch jsou zárukou, že i při nárůstu produkce budeme schopni udržet kvalitu a dodací lhůty našich výrobků.


 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.