Rohová šatní skříň

Nemáte doma dostatečně dlouhou rovnou stěnu pro umístění prostorné vestavěné šatní skříně, ale nechcete kvůli tomu probourávat nové dveře o metr a půl vedle? To je pochopitelné. Máme pro vás řešení: pošlete nám cenovou poptávku s přesnými rozměry a nechte si zaslat návrh a cenovou kalkulaci zdarma.

Fotogalerie vestavěné skříně

Dokážeme totiž efektivně využít zdánlivě nevhodné stávající dispozice ke konstrukci rohové šatní skříně, která nejenže vyřeší vaši potíž, ale ještě k tomu zužitkuje prázdný roh a promění ho v úložný prostor. Jsme předním výrobcem vestavěných skříní na míru s mnoha léty zkušeností a takové poptávky jsou pro nás výzvou.

Rohová šatní skříň může být zevnitř rozvržena přesně podle vašich potřeb do různých sektorů a pomocí doplňků jako jsou police, šuplíky, drátěné koše a další výsuvné úložné díly maximálně usnadnit organizaci vnitřního prostoru.

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350

Proč se rohová šatní skříň vyplatí?

  • Rohová šatní skříň do všech koutů – dokážeme skříň přizpůsobit různým překážkám – to znamená, že i střechám v podkrovním bytě.
  • Rohová šatní skříň šetří místo – skvěle zužitkuje místo, které byste jinak nevyužili – rohy zůstávají zpravidla zaskládané harampádím bez ladu a skladu nebo v nich stojí například stojací věšák, na který se práší.
  • Rohová šatní skříň šetří peníze – díky rohové skříni postavené na míru se vyhnete opakovaným investicím do nepadnoucího nábytku.

Kam chcete umístit rohové skříně na míru?

 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.