Doplňky pro vestavěné skříně

Doplňky pro vestavěné skříně

Vnitřek skříně je stejně důležitý, jako její obal – a i když na výběr doplňků do vestavěné skříně zákazníci většinou zezačátku nemyslí, je dobré celé vybavení skříně podrobně naplánovat. Právě doplňky do skříní jsou často tou drobností, která odliší běžnou skříň od té, co vám bude spolehlivě sloužit po celý život. Jaké doplňky si do vestavěné skříně Komandor můžete vybírat?

Velké množství doplňků, které nabízíme, pochází z naší vlastní výroby. Například drátěné koše, drátěné police na boty, úchyty na žehličku či vysavač, kravatovníky, kalhotovníky, zásuvky, apod. To vše Vám na míru vyrobíme do nových skříní. Zároveň ale umíme zajistit i další atraktivní doplňky od našich dodavatelů, kterými jsou například společnosti Vibo nebo Wirelli. Konkrétní doplňky je možno vybírat přímo z katalogů našich dodavatelů, které vám v případě zájmu zašleme. Pro Komandor ale není problém zajistit Vám jakýkoli doplněk do skříně od různých výrobců, případně vám výrobu speciálního vybavení zajistit.

Jak vybírat doplňky do skříně?

Říká se, že většině lidí stačí šuplíky a šatní tyče, ale možností, jak si uspořádat skříň, je dnes mnohem víc. Vždycky je proto důležité vycházet z vlastních zkušeností a potřeb. Odpovězte si na tyto základní otázky:

  • Budu ve skříni skladovat spíš oblečení a věci „na pověšení“, nebo „na složení“?
  • Využiji spíš univerzální drátěné koše do skříně nebo specializované věšáky a šuplíky?
  • Co mě štve na mojí současné skříni? To by ta nová měla napravit.

Jaké doplňky do skříně ocení muž?

Obleky, košile, kalhoty, kravaty... mužský šatník možná není tak bohatý na jednotlivé druhy oblečení, nicméně má svá specifika. Kromě klasických zásuvek na spodní prádlo, výsuvných košíků nebo polic na trika, by skříň určená primárně pro muže, měla obsahovat tyto doplňky:

  • kalhotovník – který zajistí, že kalhoty zůstanou hladké a bez zbytečných záhybů
  • kravatovník – minimum místa, maximum užitku. Už nebudete hledat oblíbenou kravatu

Ve skříni by měl být i dostatečný prostor pro více ramínek – ten zajistí šatní tyče, které je možné pořídit i ve výsuvné variantě. V nabídce jsou i výsuvné drátěné koše, třeba na zatím nevyžehlené oblečení.

Jaké doplňky by neměly chybět ve skříni pro ženu?

Věděli jste, že průměrná žena nosí asi jen 15 % svého šatníku a zbytek jen tak leží ve skříni? Že si průměrná žena každý měsíc pořídí zhruba tři nové kousky oblečení? I tomu by mělo být uzpůsobeno vnitřní uspořádání skříně. Nezapomeňte na:

  • výsuvné držáky na boty – ať se nepovalují na dně skříně, ale mají své pevné místo
  • menší šuplíky – na doplňky jako jsou pásky, šátky, korále, šály, čepice...
  • nízké police – ve kterých je možné oblečení přehledně třídit třeba podle barev
  • osvětlení ve skříni – díky kterému najdete vše, co hledáte
  • velké zrcadlo – ideálně umístěné na dveře. To v malé místnosti navíc opticky zvětší prostor

Pořídit můžete i vychytávky, jako jsou stojan na žehličku, nebo speciální stojan na vysavač.

Jak uspořádat vnitřek skříně – ať už šatní, nebo jiné, najdete i v naší Poradně. Tam vám poradíme i to jakou skříň vybrat.

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.