Levné vestavěné skříně

Vestavěné skříně jsou skvělým a mnohdy nutným řešením do atypických a malých bytů, ale i elegantním řešením do větších prostor. Kvalitní vestavěné skříně ale nejsou úplně levné. Ušetřit se však při jejich nákupu dá. Levná vestavěná skříň je o komunikaci a o důkladném rozmyšlení toho, jak by měla vypadat a jaké by měla mít uspořádání.

Fotogalerie vestavěné skříně

Vestavěná skříň levně a kvalitně – od Komandoru!

Vestavěná skříň levně a přesto kvalitně? Proč ne! Komandor šetří vaše peníze, ale zároveň neslevuje z kvality výsledku – i levná vestavěná skříň může vzniknout z kvalitních materiálů a v kvalitním provedení. Ušetřit se dá takto:

  • levné materiály jsou takové, které jsou snadno dostupné. Chcete ušetřit? Vsaďte na lamino v běžném dekoru a v běžných barvách. Netradiční barvy a provedení jsou logicky dražší.
  • dobře si rozmyslete, jak bude vypadat vnitřek vestavěné skříně. Výrazně ušetříte tím, když dovnitř pořídíte jen doplňky, které opravdu potřebujete. Zároveň svou skříň nepředimenzujete.
  • vynechte některý z dílů - záda, boční díl či dno – zvláště pokud skříň chcete třeba umístit do výklenku. Pak je boční díl často zbytečný a vy na jeho absenci ušetříte.
  • vyhněte se dražším doplňkovým materiálům. Bambus, drahé dřevo, zdobené sklo a jiné materiály jsou dražší. Alternativou mohou být třeba polepy na skříně.

Ušetřit je skvělé, ale pamatujte na to, že vestavěnou skříň pořizujete na dlouhé roky a jedna ušetřená tisícikoruna, třeba za některý z doplňků, vás v budoucnu může i několikrát mrzet. Proto výběr vestavěné skříně opravdu promyslete.

Podívejte se na naši nabídku a vyberte to, co se vám líbí!

  • Vestavěné skříně – nechte si u nás vyrobit vestavěnou skříň na míru
  • Šatny a šatní skříně – inspirujte se v rozsáhlé fotogalerii šatních skříní tvořených dle individuálních požadavků zákazníků
  • Luxusní dřevěný nábytek – dopřejte si luxus v podobě nábytku vyrobeného podle vašich představ
  • Materiály – vyberte si, z jakých materiálů si přejete váš nový nábytek na míru sestavit

Zkuste si svou vysněnou vestavěnou skříň navrhnout v našem online návrháři nebo nám pošlete nezávaznou poptávku a my pro vás vytvoříme kalkulaci a 3D návrh skříně!

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350

Levné, ale kvalitní vestavěné skříně jsou vhodným vybavením zejména menších bytů, neboť velice efektivně využívají každý volný roh. To platí hlavně pro podkrovní byty, ve kterých se individuální požadavky klientů odrážejí do velice efektivního využití místa a perfektní designerské vyváženosti vestavěných skříní a celého pokoje. Levné skříně vyrábíme především z laminátových korpusů a dveří a dále z ocelových rámů.

Sháníte levné vestavěné skříně? Podívejte se na naše novinky a akce – neustále vypisujeme nejrůznější slevy.

Chcete levné rohové skříně na míru?

 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.