Jak vybrat vestavěnou skříň?

Abyste za své peníze dostali to, co chcete, je dobré se na nákup vestavěné skříně dobře připravit. Sestavili jsme rady a tipy při výběru vestavěné skříně, které doplňují nejčastější dotazy. Ale teď zpátky k tématu: Jak vybrat skříň?

Jednou z prvních věcí, kterou budeme řešit, představuje otázka, zda si nechat zhotovit skříň včetně stropu a dna. Vzhledem k tomu, že žádný prostor není ideálně rovný, zhotovení stropu a dna doporučujeme. Je totiž zárukou bezporuchového chodu posuvného systému. Pokud dno nebo strop skříně vynecháte, ušetříte jednorázově peníze, ale můžete tak snížit celkovou životnost skříně.

Dalším zásadním aspektem pro výběr vestavěné skříně je i to, komu bude nábytek převážně sloužit. Přichystali jsme proto pro vás několik základních rad, jak vybrat vestavěnou skříň pro ženu, pro muže a pro dítě.

Výběr vestavěné skříně Vám výrazně usnadní naše 3D vizualizace vestavěných skříní, které pro naše zákazníky nabízíme zcela zdarma

Jak vybrat skříň pro ženu

Co by v ní nemělo chybět?

  • Velké zrcadlo by nemělo chybět především u šatní skříně. Nejlépe se hodí na dveře. U otočných dveří se dává i na jejich vnitřní stranu, tam ho ale mohou ušpinit věci ve skříni.
  • Výsuvné drátěné koše pro uskladnění mnoha a mnoha párů bot.
  • Různé praktické vychytávky jako stojan na žehličku nebo na vysavač (to ovšem mohou mít ve skříni i pánové, úklid nemusí být povinnost jen pro dámy, že?).

Jak vybrat skříň pro muže

Skříň pro muže se vyznačuje především originálními doplňky. Které je možno pořídit?

  • Kalhotovník v mnoha variacích. Mřížku pro pověšení několika kalhot lze pořídit především ve dřevě či v kovu. Usnadnit manipulaci s ní pak může například výsuv či pant pro sklopení na stěnu a umožnění jiného využití prostoru.
  • Kravatovník. Kdo má hodně vázanek a nechce je mít zmačkané, ocení tenhle šikovný doplněk, který při minimálním záboru místa vše přehledně uspořádá.
  • Designové polepy na vnější plochy skříně. Co třeba panorama New Yorku?

Jak vybrat skříň pro dítě

Pro dítě bychom prostor skříně měli pojmout takto:

  • Pestré barvy na vnější konstrukci skříně.
  • Hodně členit vnitřek menšími policemi a koši. Dítě nekupí nepořádek v jedné velké polici a ve skříni bude spíše uklizeno (tedy to tak alespoň bude vypadat).
  • Zrcadlo se pro nejmenší děti nehodí, mohly by ho rozbít a pořezat se o něj.

Jak může vypadat vnitřní uspořádání skříně v a její vhodná barva? Podívejte se!

Inspirujte se v novém elektronickém katalogu Komandor!

 

Další rady a tipy najdete v naší online poradně, kde můžete s Vaším dotazem oslovit přímo interiérového designéra. Můžete nám také poslat dotaz, rádi Vám odpovíme!

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.