Komandor sponzoruje

Naše společnost sponzoruje cyklotým MTB Otrokovice a Národní házenou Čakovice

Obrovský úspěch jednoho z našich odběratelů

Rádi bychom se s Vámi podělili o radost z obrovského úspěchu jednoho z našich odběratelů.

Náš reprezentatn získal TŘI ZLATÉ MEDAILE

Mistrovství Evropy Masters v silovém trojboji 2008 Hamm, Lucembursko, 1.–5.7.2008

Tři zlaté medaile přivezl český reprezentant pan Karel RUSO z evropského šampionátu v silovém trojboji masters z Lucemburska.
Pan Karel Ruso startoval mezi stovkami závodníků Z mnoha zemí a dokázal znovu, že stále patří mezi evropskou i světovou extratřídu. Vybojoval 1. místo v trojboji v kategorii do 67,5 kg , 1. místo ve dřepu a v mrtvém tahu.


Spolupráce společnosti KOMANDOR CZ a Nadace Terezy Maxové

Komandor

Jelikož si společnost KOMANDOR uvědomuje problematiku opuštěných dětí, snaží se aktivity Nadace Terezy Maxové podporovat a pomoci jim tak naleznout cestu ke svým náhradním rodičům v podobě adopce, pěstounské či alespoň hostitelské péče. Svou účast na této problematice projevuje:

  • Pravidelným přispíváním na konto Nadace Terezy Maxové.
  • Spoluprací s dalšími společnostmi na základě společných projektů na podporu Nadace Terezy Maxové.

Jestliže se i Vy rozhodnete pomoci opuštěným dětem odkázaným na ústavní výchovu, navštivte stránky nadace: www.nadacetm.cz, a tam se dozvíte odpovědi na všechny Vaše dotazy ohledně problematiky opuštěných dětí a možné formy pomoci.

Více o nadaci Terezy Maxové

Nadace Terezy Maxové byla založena českou topmodelkou 22. ledna 1997 s cílem všestranné podpory a pomoci opuštěným dětem. Pod svým patronátem má nejen děti umístěné v kojeneckých ústavech a dětských domovech ČR, ale i děti z pěstounských rodin.

Svoji pravidelnou podporu u nadace nacházejí nesčetné neziskové organizace aktivně působící na poli řešení problematiky opuštěných dětí. Základní princip pomoci, na nějž klade nadace prioritní důraz je jednoduchá formulace:

konkrétní dítě → konkrétní potřeba → konkrétní dárce

Nadace patří k etablovaným profesionálním subjektům českého neziskového sektoru. Od roku 1999 je aktivním členem prestižní asociace nadací, Fóra dárců. Za období své činnosti přerozdělila pro pomoc opuštěným dětem přibližně 80 000 000 Kč.

Komandor

Podle výzkumů veřejného mínění, který v roce 2002 pro Nadaci zdarma připravila agentura McCann Ericsson Prague, se těší 97% důvěryhodnosti veřejnosti. V roce 2001 získala Nadace Terezy Maxové významnou důvěru od státu, který jí do nadačního jmění svěřil již 26.000.000,-Kč z tzv. Nadačního investičního fondu. Konkrétnost, transparentnost, adresnost a efektivita jsou pak základními parametry její charitativní činnosti.

O své rozsáhlé činnosti pravidelně komunikuje s médii a to jak prostřednictvím patronky nadace, paní Terezy Maxové, tak i projektů a akcí, které pořádá. Nadace má v současné době 3 profesionální zaměstnance a nespočet dobrovolníků či přátel, rekrutujících se z řad předních odborníků, podnikatelů, partnerů a všech zájemců o bezplatnou podporu a pomoc jejích aktivit.

Nadace Terezy Maxové vítá spolupráci s ostatními neziskovými organizacemi a významně podporuje jejich nejrůznější smysluplné projekty a aktivity.

Statut Nadace Terezy Maxové

Komandor

Posláním Nadace Terezy Maxové je řešení problematiky opuštěných dětí, tedy dětí vyrůstajících mimo rámec přirozeného prostředí biologické rodiny.

Prvořadým zájmem Nadace Terezy Maxové je proto úsilí o celistvé uchopení dané problematiky spolu s úsilím o její věrohodné zveřejnění, úsilí o harmonické partnerství a zodpovědné rodičovství spolu s úsilím o realizaci náhradní rodinné péče, stejně jako úsilí o kompenzaci nedostatku rodičovské péče, zájmu a pozornosti.

Nadace Terezy Maxové tak deklaruje snahu o obnovu úcty ke každému narozenému lidskému životu, pomoc při probouzení zájmu o osud a úděl těchto dětí, podporu uvědomování si sounáležitosti lidské rodiny, v níž jeden nese odpovědnost za druhého i patronát nad těmi, jež vyrůstají v prostředí ústavní výchovy.

Nadace Terezy Maxové představuje všestrannou finanční i materiální pomoc a podporu takových aktivit a činností, jež jsou s jejím posláním v souladu a účinně jej naplňují.

 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.