Skleněné posuvné dveře

Posuvné skleněné dveře dodají šmrnc vaší vestavěné skříni, prosklené stěny a skleněné příčky pak vyzývají k experimentům s prostorem. Komandor nabízí pouze vysoce kvalitní a odolné materiály, aby Vaše skleněné dělící dveře či stěny nejen dobře vypadaly, ale i dlouho vydržely.

Fotogalerie - prosklené posuvné dveře

Prosklené stěny a příčky prostor nerozbijí, ale jemně oddělí.

Proč a kam prosklené stěny a příčky volit?

Pro uplatnění skleněných posuvných příček a stěn existuje mnoho důvodů. Důležité je pečlivě zvážit např. to, zda zvolit dveře celoskleněné či prosklené jen částečně, či jakou by měly mít průhlednost. Jiný typ skleněných dveří asi použijeme pro oddělení koupelny, jiný pro šatní skříň s posuvnými dveřmi a další zase pro luxusní posuvné dveře na stěnu mezi obývákem a jídelnou. Přinášíme vám několik tipů, kam se posuvné dveře hodí.

  • Obývací stěny – prosklené části dodají obývací stěně eleganci, za matnými skelněnými dveřmi se pak může ukrývat třeba velkoplošná obrazovka.
  • Vestavěné skříně - posuvné skleněné dveře pro vestavěné skříně šetří místo v pokoji.
  • Šatní skříně - zrcadlové posuvné dveře jako ideální pomocníci při vybírání oblečení.
  • Velké prostory - poloprůsvitné dělící dveře či částečně prosklené stěny otevírají možnosti k experimentům s prostorem.
  • Kanceláře - celoskleněné posuvné dveře částečně vyruší hluk, vizuální kontakt s prostorem za nimi však zůstane zachován.

Typy skleněných výplní

Existuje mnoho různých „skleněných“ materiálů, které se používají jak třeba na skleněné obklady, tak pro posuvné dveře, stěny a dělící příčky používají. Níže naleznete ty hlavní z naší nabídky, více informací se pak dozvíte v sekcích materiály vestavěných skříní a výplně dveří.

Sklo Lacobel

Ploché plavené sklo s neprůsvitným vzhledem, ze zadní strany s lakovanou povrchovou úpravou. Vyznačuje se vysokou stabilitou barev a širokou škálou odstínů, které nemění svůj vzhled. Jednoduše se udržuje, je odolné vůči skvrnám, poškrábání, vlhkosti a je ekologicky nezávadné. Vyrábí se v bezpečnostní verzi, tzn., že na zadní lakovanou stranu skla se nanáší speciální fólie, která chrání lak nejen před poškrábáním, ale také v případě rozbití skla zabraňuje zranění.

Sklo Metalac

Skla jsou neprůhledná a mají matný vzhled - jedna strana je lakovaná a druhá matovaná se saténovou povrchovou úpravou. Nanesená bezpečnostní folie chrání sklo před poškrábáním a v případě rozbití skla zabraňuje zraněním (střepy zůstanou zachyceny k folii). Čistí se běžnými čistícími prostředky určenými na sklo.

Sklo Connex

Bezpečnostní sklo, které nabízíme v mléčném a čirém provedení. Toto sklo je je silnější, je lepené ze dvou vrstev, mezi kterými je nanesena bezpečnostní folie. Čistí se běžnými čistícími prostředky určenými na sklo.

Akrylátové sklo Satinplex

Akrylátové sklo s oboustranně sametovým povrchem a jedinečnými vlastnostmi. Sklo má mírnou propustnost, je bezpečné a odolné proti nárazu, má nízkou hmotnost a dlouhou životnost. Navíc na sobě nezanechává otisky prstů a snadno se udržuje.

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.