Levné šatní skříně

Chcete si pořídit kvalitní šatní skříň, ale přitom se nevydat z peněz? Žádný problém! Komandor nabízí i levné šatní skříně, u kterých však nížší cena není na úkor kvality. Stačí pečlivě promyslet volbu materiálů, vnitřního členění skříně  a doplňků - vzorové porovnání cen skříní mluví za vše.

Fotogalerie vestavěné skříně

Jak ušetřit při výběru šatní skříně?

Při pořízení šatní skříně se dají ušetřit tisíce korun. Jak? Prostě tím, že pečlivě promyslíte, co od skříně očekáváte. A další řešení?

  • levná vestavěná skříň může vzniknout ve chvíli, kdy jí nepořídíte strop, dno, některou z bočních stěn, nebo zadní díl. U šatních skříní by ale zadní díl rozhodně být měl – aby se na oblečení neprášilo.
  • uspořádání šatní skříně by mělo odpovídat vašim potřebám. Nepořizujte si doplňky, které nevyužijete. Muž pracující manuálně ve skříni ocení spíše drátěný koš na špinavé prádlo daleko než kravatovník
  • plánujete šatní skříň pořídit spíše do prostor, která nejsou na první pohled na očích? Pořiďte si ji v základním vzhledu bez příkras, maximálně se zrcadlem. V případě potřeby můžete skříň oživit třeba pomocí polepů.

Navrhněte si vlastní levnou šatní skříň

Zkuste si navrhnout vlastní skříň v našem návrháři skříní nebo se nám rovnou ozvěte a společně se podíváme na to, jak pro vás vyrobit levnou, ale zároveň kvalitní alternativu. Konečně, můžete se inspirovat vzorovými kalkulacemi.

Komandor nenabízí jen šatní skříně, v nabídce má i:

Prozkoumejte, jaké používáme materiály - jejich ceny se liší a rozdíly můžou být v konečném výsledku značné. Inspirujte se ve fotogalerii.

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350

Výběr levné šatní skříně

Nákup levné šatní skříně na míru začíná pečlivým změřením prostoru, do kterého ji chcete umístit. Poté si zvolte materiál, vyplňte nezávaznou kalkulaci a pošlete nám své požadavky. My vám pak zašleme návrh zdarma a poradíme vám i při výběru levné skříně do atypických prostor, například skříně do podkroví.

Kam chcete umístit rohové skříně na míru?

Jak uspořádat vnitřek šatní skříně

 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.