Nábytek do pracovny

Pokud pracujete doma, určitě není vhodné pracovat v obývacím pokoji nebo dokonce v ložnici, je dobré mít na práci samostatnou místnost anebo alespoň vhodným nábytkem oddělený pracovní kout. Právě nábytek do pracovny je často podceňován, přitom v jeho společnosti budete trávit značnou část dne a měl by proto být maximálně užitečný a funkční, ale také krásný.

Nábytek do pracovny - fotogalerie

domácí pracovna z hnědého dřeva a vestavěnou skříní domácí pracovna na míru s černou lesklou skříní světlá domácí pracovna s hnědým dřevěným nábytkem zelená domácí pracovna na míru s bílým stolem

Nábytek do pracovny pro přehledné ukládání šanonů

Ať už zařizujete pracovnu domácí anebo pracovny ve vaší firmě, je dobré vybrat si relativně klidný prostor nebo kout. Základ je pracovní stůl, designovaný pro práci s počítačem a vhodný doplňkový nábytkem do pracovny a vestavěné skříně pro ukládání šanonů a papírů. Výhoda moderní pracovny s nábytkem na míru je zřejmá – dobře uspořádaný nábytek vám bude šetřit čas a poskytne vám prostor pro snadnou organizaci papírů, složek či šanonů.

Nábytek do kanceláře doma? Uzamykatelné skříně, výsuvný stůl

Komandor nabízí nábytek do pracovny, který lze využít nejen jako úložný prostor pro administrativu, ale také jako počítačové pracoviště, které lze uzamknout, oddělit a tak i schovat. Posuvné dveře skříní lze uzamykat, nehrozí tedy náhodné prohledávání skříní neočekávanými osobami. Atmosféru pracoven lze dotvářet různými solitéry, které též nabízíme v našich studiích. Pracovnu si můžete zařídit přesně podle Vašeho gusta, není potřeba kupovat předurčené komponenty. Náš moderní nábytek na míru Vám zajistí to nejlepší využití prostoru, jaké jen dnes můžete najít.

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350

Nábytek do pracovny vyladíme pro Vás

Každý prvek skříně máte pod kontrolou! Můžete si vybrat materiál korpusu skříně i dveří, způsob, jakým se dveře budou otevírat anebo svou vestavěnou skříň ozdobit designovými polepy na skříně. Výplně dveří jsou samostatnou kapitolou – nabízíme široký výběr skel, zrcadel, lamina i dalších materiálů. Velkou pozornost věnujte také rámům – právě kvalitní rámy a kování jsou velmi důležité, pokud Vám má skříň sloužit dobře celý život. Vaše skříně do pracovny můžou být designové, klasické i atypické – vše pro Vás rádi zařídíme na míru.

 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.