Šatní skříně na míru

Jak sehnat šatní skříň, která bude pasovat pod váš šikmý strop v podkroví? Jak vyplnit obrovský prostor ve starém bytě s vysokými stropy? Jak si zařídit šatní skříň, když máte málo místa? Na všechny tyto otázky je jedna jediná odpověď: Pořiďte si šatní skříň na míru. Skříním od Komandoru se nebudete muset přizpůsobovat – ony se přizpůsobí vám!

Fotogalerie šatní skříně na míru

Šatní skříně na míru jsou často jediným řešením, jak prakticky a bez zbytečných nákladů uspořádat mnoho oblečení v malém bytě či v ne úplně příznivé dispozici místnosti. Při chytré volbě vnitřního vybavení skříně získáte moderní kus nábytku, který bude nejen krásně vypadat z venku, ale také bude perfektně sloužit vašim potřebám.

Typizované skříně vs. šatní skříně na míru

  • Skříně a nábytek na míru je možné postavit pro jakýkoli interiér – s nízkými stropy, do podkroví, s atypickými rohy nebo nerovnými stěnami. Nikdy se nestane, že by taková skříň do vašeho bytu nepasovala.
  • Šatní skříň na míru si vybavíte doplňky podle svých potřeb. Máte hodně košil? Vsadíme do ní více šatních tyčí nebo speciálních výsuvných tyčí na košile. Vnitřek typizované skříně je oproti tomu daný výrobcem a těžko ho předěláte.
  • Vestavěnou šatní skříň na míru vyrobíme z materiálů, které si vyberete. Výběr je skutečně široký, takže nebývá problém sladit skříň třeba se starším nábytkem. S typizovanou skříní je to takřka nemyslitelné.
  • Pro šatní skříně na míru si můžete zvolit nejkvalitnější kování Komandor s doživotní zárukou. Když se vám po dvou letech rozbije zavírání dveří u typizované skříně z obchodu, nikdo vám jej zdarma neopraví.

Výběr šatní skříně na míru

Pokud jste se rozhodli pro vestavěnou šatní skříň, projděte si naše vzorové ceny vestavěných skříní, inspirujte se ve fotogalerii a před tím, než nám zašlete poptávku na nezávaznou kalkulaci, se zamyslete nad důležitými detaily:

  • Rozměry šatní skříně – změřte místo, kam chcete skříň umístit na výšku, šířku i hloubku. Nezapomeňte, že pokud mají být ve skříni ramínka, je vhodná hloubka alespoň 60 cm. Ujasněte si také, zda chcete posuvné, nebo otevírací dveře.
  • Materiály pro šatní skříň – pokud chcete levnou skříň, vyberte si lamino. Pro korpus skříně je to zároveň nejpraktičtější řešení, dveře skříně pak můžete ozvláštnit třeba skleněnými výplněmi nebo klasickými zrcadly.
  • Doplňky do skříně – doplňky a vybavení skříně je dobré řešit hned od začátku, abyste si mohli rozvrhnout jednotlivé zóny uvnitř skříně. Většinou si vystačíte s tyčí na ramínka a policemi, ale vybírat můžete z různých druhů výsuvných polic, šuplíků nebo speciálních držáků.

Vnitřní uspořádání šatní skříně na míru

Vnitřní uspořádání šatní skříně na míru

Nevíte si rady se skříněmi na míru? Poraďte se!

Prošli jste si všechny fotky, vzorové kalkulace i rady na webu a pořád si nevíte rady? Pošlete nám svůj dotaz pomocí tohoto kontaktního formuláře. Brzy se vám ozveme a pomůžeme vám se správným rozhodnutím.

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.