Posuvné interiérové dveře

Chcete prostorám vašeho bytu ponechat jejich otevřenost a zároveň do nich vložit eleganci a pocit bezpečí? Naše posuvné dveře mohou být jedním z řešení, jak tyto možnosti skloubit do jednoho prvku. Komandor Czech Republic s.r.o. dodává interiérové posuvné dveře (neboli vnitřní zasunovací dveře) včetně veškerých doplňků a souvisejících služeb do celé ČR.

Fotogalerie - interiérové dveře posuvné

Skryté dveře do koupelny? Zasunovací dveře jsou ideální řešení Vnitřní posuvné dveře elegantně rozdělí moderní interiér. Interiérové posuvné dveře jsou stylovým doplňkem každého pokoje. Posuvné dveře prostor nerozbijí, ale jemně oddělí. Posuvné dveře prostor nerozbijí, ale jemně oddělí.

Klasické dveře vs. posuvné dveře

Pokud mluvíme o interiérových dveřích, je třeba si uvědomit, že existují "klasické" vnitřní dveře (skládací nebo otevírací) a posuvné interiérové dveře, které pak ještě rozlišujeme na ty, které slouží k oddělení místností (různé posuvné dveře na stěnu, ale i větší posuvné bloky, příčky a dělící stěny) a dále na posuvné dveře, které jsou součástí skříně (skříně s posuvnými dveřmi). Další variantou pak samozřejmě může být i vybourání zdi a „prázdná stěna“ či její část.

Kam se zasunovacími dveřmi?

Posuvné dveře na míru se hodí jak do domácností a bytů (např. do reprezentativního obývacího pokoje), tak do komerčních prostor. Přínosné budou všude tam, kde je zapotřebí oddělovat místnosti či pokoje a zároveň je mít v jistých chvílích volně průchodné.

Rozumné je nasazení vnitřních posuvných dveří také tam, kde se očekává častý průchod, ale občas je vyžadován určitý stupeň privátnosti, např. když je jeden z pokojů zároveň místem pro schůzky. V praxi se nejčastěji posuvné interiérové dveře využívají např. k oddělení šaten od obývacích místností nebo k oddělení jednací místnosti od kanceláře.

Pokud zvolíte unikátní design a vhodný materiál, posuvné dveře rozhodně dobře poslouží i jako vysoce dekorativní a luxusní prvek interiéru. Velice vhodné pro tyto případy mohou být např. prosklené dělící stěny či skleněné posuvné dveře.

Výhody posuvných dveří

  • Ponechají prostorám Vašeho bytu otevřenost a zároveň pocit bezpečí.
  • Posuvné dveře na míru opticky zvětšují místnosti, ve kterých jsou využity.
  • Dveře na míru padnou rozměrům vašeho bytu a díky nim využijete jakýkoliv prostor lépe a praktičtěji.
  • Lépe se přizpůsobují moderním stavbám a nově rekonstruovaným obytným jednotkám.
  • Posuvné dveře šetří místem jinak nutným pro otevírání a zavírání klasických dveří.
  • Dveře na míru budou přesně odpovídat barvám a designu Vašeho bytu - elegance a možnost volit design dveří.

Cenová dostupnost a materiál

Cenová dostupnost posuvných dveří se pohybuje od cca 3000 Kč. Přehled materiálů, které pro naše posuvné dveře používáme, pak naleznete v sekci materiály vestavěných skříní (pro interiérové dveře totiž používáme stejné osvědčené a kvalitní materiály, jako právě pro vestavěné skříně či šatní skříně).

Pro bližší představu o cenách vnitřních posuvných dveří můžete tudíž navštívit také sekci „vzorové ceny vestavěných skříní.

Poptávka posuvných dveří

Už si v duchu představujete, jak elegantní posuvné interiérové dveře na míru zvýrazní moderní ráz vaší vestavěné či šatní skříně? Nebo jen potřebujete zjistit nějaké další informace, které by vaše posuvné dveře udělaly ještě lepší? Zašlete nám zprávu přes kontaktní formulář níže a my už se vám brzy ozveme!

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.