Posuvné dveře skříní (skříně s posuvnými dveřmi)

Jestliže uvažujete o pořízení úložného nábytku, měli byste si položit otázku, zda zvolit skříně s posuvnými dveřmi, nebo naopak s klasickými otočnými. Hodně záleží na tom, do jaké místnosti má přijít. Posuvné dveře do skříně se totiž lépe vypořádávají s malým prostorem. Proč se vlastně vyplatí pořídit si šatní skříň s posuvnými dveřmi?

Fotogalerie - skříně s posuvnými dveřmi

Šatní skříň s posuvnými dveřmi - idální skříň do podkroví. Skříně s posuvnými dveřmi z interiéru „netrčí“. Přirozeně do něj zapadnou. Máte-li velký prostor, nepřipravte se o něj a volte skříně s posuvnými dveřmi. Posuvné dveře mohou sloužit i jako předěl mezi šatnou a obývákem.

Posuvné dveře na skříň – výhody oproti otočným dveřím

  • Opticky zvětšují místnost (otočné dveře působí opačným dojmem).
  • Mají delší životnost (jsou celé zasazeny v kolejnicích v rámu skříně, takže se vyskytne daleko méně situací, při nichž se mohou poškodit).
  • Jednodušší otevírání (pro otevření vestavěné či šatní skříně s posuvnými dveřmi stačí vyvinout minimální sílu, takže se hodí i do dětských pokojů).
  • Dobře se přizpůsobí moderním stavbám a nově rekonstruovaným obytným jednotkám.
  • Atraktivní vzhled (posuvné dveře lze jej plně přizpůsobit vlastnímu vkusu, kombinovat různé materiály s ohledem na materiály a barvy použité ve zbytku místnosti).

Materiály pro skříně s posuvnými dveřmi

Skříně s posuvnými dveřmi se většinou používají jako vybavení skříní na míru, jsou totiž velmi variabilní. Bez potíží se dají vyrobit do jakýchkoliv interiérů, třeba se šikminou či s jinými překážkami. Mohou kombinovat různé barvy a materiály výplní, ať už jde o zrcadlo, lacobel, dýhy nebo například kůže.

Levné vestavěné a šatní skříně s posuvnými dveřmi

Pokud chcete výrazně ušetřit a pořídit levné skříně, stačí jako materiál korpusu vestavěné či šatní skříně použít lamino a na výplně posuvných dveří použít levné sklo či také lamino.

Pokud máte u levných materiálů pochybnosti o kvalitě, můžeme vás uklidnit, že společnost Komandor ručí za kvalitu svých výrobků. Například co se týká kování, tak na ocelové poskytuje rozšířenou záruku pěti let, na hliníkové dokonce doživotní záruku.

Pokud již máte představu, jaké posuvné dveře skříní pro vás mohou být tím nejlepším řešením, máte možnost si vybrat z pestré nabídky vestavěných skříní s posuvnými dveřmi. Další inspiraci vám může přinést stránka fotogalerie, kde najdete šatní skříně s posuvnými dveřmi a další zajímavé kousky nábytku.

Láká vás myšlenka mít doma elegantní skříň s posuvnými dveřmi? Nebo jen potřebujete zjistit nějaké další informace, které by vaše posuvné dveře skříní učinily ještě lepšími? Pak nám zašlete zprávu přes kontaktní formulář a my už se vám brzy ozveme.

Mohlo by Vás dále zajímat:

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.