Kancelářský nábytek

Rádi byste si do Vaší pracovny, kanceláře či do celé firmy pořídili kvalitní kancelářský nábytek na míru? Máme pro Vás ideální řešení – nabízíme kancelářský nábytek do firem, do malých kanceláří i do velkých open spaců. Jsme specialisté na nábytek na míru a vestavěné skříně a zařídíme vám i celkové vybavení kancelářských prostor nábytkem a dekoracemi.

Nábytek do kanceláře

prostorná kancelář s nábytkem v bílé barvě kancelář s bílým nábytkem a skleněnými prvky kancelář s pracovním stolem v dekoru přírodního dřeva pracovní stůl a komoda z přírodního dřeva K pracovnímu stolu patří pořádná kancelářská židle, návštěvám postačí židle designová. Typický nábytek do pracovny, knihovna a psací stůl. Zde doplněn o designovou židli. Praktický kancelářský stůl. Tento model je zhotoven na míru pro práci s PC. Šikovné skloubení jednotlivých kancelářských prostor, pracovního a relaxačního koutu. Jak rozčlenit kancelářské prostory? Přeci pomocí posuvných dveří a prosklených stěn.

Kancelářský nábytek do firmy? Pořiďte si kancelář na míru

Naší specialitouje vestavěný nábytekvestavěné skříně, knihovny, šatny, regály ale i dělící skleněné příčky, posuvné dveře, přepážky a stěny. Kromě toho však dle vašeho přání vybereme a dodáme i jakýkoliv další nábytek, jako jsou třeba pohodlné kancelářské a konferenční židle, kancelářské stoly či různé vkusné dekorace. Po dohodě jsme také schopni a ochotni vybavit a zařídit celé Vaše kancelářské prostory, včetně vymyšlení ergonomie pracovního prostoru, barevného a designového sladění jednotlivých místností apod.

Proč si vybrat nábytek do firmy u Komandoru?

  • Nabízíme komplexní zařízení kanceláří nábytkem na míru za výhodné ceny.
  • Kvalitní nábytek do kanceláří od Komandoru vydrží velkou zátěž, způsobenou každodenním používáním. Na některé druhy kování dáváme doživotní záruku.
  • Kromě vestavěného nábytku vyrábíme i tzv. solitér – volně stojící kancelářský nábytek jako jsou stoly, skříňky, šuplíky atd.
  • Používáme kvalitní materiály, nábytek zhotovíme na míru Vašim potřebám i prostorovým dispozicím kanceláře.

Co vše patří do kancelářského nábytku?

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.