Vestavěné šatny a vestavěné šatní skříně

Šatny místo skříní - to je stále oblíbenější volba při zařizování moderních domů a vil. Jsou to místnosti, do kterých vstupujeme za účelem oblékání a převlékání. Máme zde všechny své oděvy a mělo by zde být dostatečné pohodlí a světlo pro zhodnocení našeho zevnějšku.

Fotogalerie vestavěné šatny a vestavěné šatní skříně

Organizaci vestavěné šatny řešíme především použitím tyčového systému, klasického lamina a deskového materiálu. Vytvoříme tak systém polic a šuplíků přesně podle vašich představ. Do jednotlivých regálů šatní skříně lze zařadit závěsné programy na kalhoty, košile či kravaty. Využití zde nacházejí i různé drátěné koše. Šatna může být buď přiznaná a otevřená do místnosti, v opačném případě posuvné dveře fungují jako vhodná přepážka, která navíc může pokoji dát úplně nový charakter.

Vestavěné šatní skříně nejsou však jen police, drátěné koše a další vybavení pro šatny. Pokud chcete navodit tu správnou atmosféru, mělý byste vybírat šatny hned podle několika faktorů, jako je určení šatníku, barevné sladění šatní skříně s místností, kvalita materiálu a kování šatny nebo také estetickou stránku, kterou má šatna plnit. S námi si můžete sami zvolit, jaký tvar šatní skříně potřebujete - pro nás je hračkou vytvořit Vám šatnu do podkroví nebo do míst, do nichž se běžné šatní skříně nemůžou vměstnatt.

Vyrobíme Vám také šatní skříně s posuvnými dveřmi podle Vašich představ a podle rozměrů pokoje, tak aby skříň přesně pasovala na vybrané místo. Šatní skříně s posuvnými dveřmi se hodí do místnosti, kde nechceme ubírat prostor otevíráním skříňových dveří a můžeme tak prostor kolem skříně více využít, např. pro noční stolek nebo solitér.

Jak nejlépe uspořádat vnitřek šatní skříně?

Jak nejlépe uspořádat vnitřek šatní skříně?

I šatna může být originální!

Zapomeňte na nudu a šeď! I šatna může být krásná a originální! Posuvné dveře od šatní skříně opatřete speciálními polepy a posuňte její design o třídu výš. Co byste řekli třeba na dveře skříně vyzdobené panoramatem jednoho z měst módy – a je na vás zda půjde o panorama Paříže, New Yorku nebo třeba Milána.

Originální polepy na skříně nabízíme v desítkách designů, ale zvolit můžete i svůj vlastní – pošlete nám vlastní fotku v rozlišení 300 dpi a vyšší a my ji proměníme v ozdobu vaší domácnosti či kanceláře.

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.