Výměna odkazů

Máte-li zájem vyměnit si s našimi webovými stránkami Komandor.cz vzájemné odkazy, nabízíme Vám možnost spolupráce.


Co je potřeba udělat pro vzájemnou výměnu odkazů:

  • pošlete nám kompletní podobu zdrojového kódu zpětného odkazu, který chcete na náš web umístit
  • do partnerské sekce nebo na jiné vhodné místo na vašem webu umístěte jeden z následujících odkazů:

<a href="https://www.komandor.cz" title="Vestavěné skříně">Vestavěné skříně</a> od Komandoru jsou tím nejlepším co můžete mít.


<a href="https://www.komandor.cz/vestavene-skrine/" title="Vestavěné skříně na míru">Vestavěné skříně</a> Komandor – nabízíme kvalitní vestavěné skříně na míru.


<a href="https://www.komandor.cz/skrine-na-miru/" title="Skříně na míru">Skříně na míru</a> od firmy Komandor jsou vyrobeny podle Vašich představ.

Partneři Komandor


Vestavěné skříně - Vestavenky.cz nabízí kvalitní vestavěné skříně a nábytek na míru.

Dřevěné dveře Plzeň dodává firma WELL Třemošná o rozměrech dle přání zákazníka a v široké nabídce barev. Zároveň nabízí dveřní kování DoorSafe, DoorSafe H či DoorSafe Tandeo, dveřní kliky a dveřní výplně různých typů.

Až si u nás zvelebíte interiér prostřednictvím vestavěných skříní, máme pro Vás tip na vánoční osvětlení během vánočních svátků, ať už jde o běžné, či profesionální aplikace. Vybírat můžete z nepřeberné nabídky Francouzských a Českých výrobců!

Zakázkový nábytek na míru, především vestavěné skříně, šatní skříně a realizace kuchyňských linek a kuchyní na míru celkově – Stylishrooms.cz.

 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.