Skříně do ložnice

Kam uložit všechno oblečení, kam schovat nevyžehlené prádlo a jak vyzrát na skladování lůžkovin? Vyřešte všechny tyhle problémy jedinou vestavěnou skříní do ložnice a konečně budete mít prostor pro příjemný spánek. Skříně do ložnice je možné udělat v dekóru, který bude přesně ladit k vašemu nábytku v ložnici a ještě vám poskytnou obrovský a přitom nenápadný úložný prostor.

Nábytek do ložnice: fotogalerie a inspirace

ložnice v šedé barvě a s prostornou vestavěnou skříní ložnice na míru v kombinaci fialové a černé barvy podkrovní fialová ložnice s tmavým dřevem Ložnice ze světlého dřeva v podkroví Ložnice a vestavěná skříň z tmavého dřeva Tmavě hnědá ložnice s vestavěnou skříní vestavěná skříň do ložnice ze světlého dřeva Tmavě hnědá vestavěná skříň se zrcadlem Noční stolek z tmavého dřeva Vestavěná skříň s posuvnými dveřmi

Co musí splňovat vestavěné skříně do ložnice?

Ložnice v dnešní době neslouží výhradně jen pro spánek a odpočinek. Nábytek do ložnice musí primárně umožnit přehledné ukládání textilu, ale také snadný pohyb po místnosti, možnost schovat různě dlouhé kabáty, polštáře, povlečení anebo také nevyžehlené prádlo. Součástí vestavěné skříně do ložnice může být také šatna. V Komandoru vám sestavíme vestavěné šatní skříně i nábytek do ložnice na míru – třeba Vám vybavíme ložnici v podkroví. Nábytek od Komandoruj je skutečně nábytek na míru - volíme ho vždy tak, aby pasoval k interiéru vaší ložnice a odpovídal tomu, co od svých skříní do ložnice očekáváte vy.

Připravili jsme pro Vás rádce pro výběr vhodné vestavěné skříně do ložnice. Přečtěte si jakou vestavěnou skříň vybrat do ložnice. A hodit by se Vám mohli i naše 3D vizualizace, které Vám reálně ukážou, jak bude skříň ve Vaší ložnici vypadat.

Ložnice: skříně a jejich vybavení

Vestavěné skříně Komandor slouží nejčastěji pro ukládání prádla, oblečení, povlečení, ručníků, atd., ale dokážeme nabídnout i speciální vybavení skříní pro usnadnění každodenního života. Co si rozhodně do skříně v ložnici pořídit?

  • Sklopná tyč na ramínka – ideální pro oblečení na ramínka do úzké skříně
  • Sklopné a výsuvné šatní tyče – umožní skladovat oblečení tak, aby zabralo co nejméně místa
  • Výsuvné police či šuplíky – najít svoje oblečení v šatní skříni nikdy nebylo snazší
  • Drátěné koše a drátěné police na boty – přehledný a praktický způsob skladování bot i ponožek
  • Kalhotovníky a kravatovníky – nabízíme doplňky do skříní do ložnice pro všechny typy oblečení

Podívejte se na další doplňky do vestavěných skříní, kterými vaše skříně nebo komody do ložnice vybavíme.

Změňte design skříně – díky originálním polepům

Nudí vás už design vestavěné, skříně, kterou máte v ložnici? Tak ho změňte! Díky speciálním polepům, které najdete v naší nabídce, to jde velmi snadno. Prostě si vyberete motiv, který se Vám líbí (co třeba uklidňující zelený bambus, nebo romantické fialkové květy?), nebo si vytvořte svůj vlastní. Podívejte se na polepy na skříně, které nabízíme! Design přizpůsobte také výběrem správné barvy

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350

Přemýšlíte o nové ložnici? Zavolejte nám na 225 067 099 nebo nám na sebe nechte kontakt v tomto formuláři:

Nábytek do ložnice vyladíme pro Vás

Každý prvek skříně máte pod kontrolou! Můžete si vybrat materiál korpusu skříně i dveří, způsob, jakým se dveře budou otevírat anebo svou vestavěnou skříň ozdobit designovými polepy na skříně. Výplně dveří jsou samostatnou kapitolou – nabízíme široký výběr skel, zrcadel, lamina i dalších materiálů. Velkou pozornost věnujte také rámům – právě kvalitní rámy a kování jsou velmi důležité, pokud Vám má skříň sloužit dobře celý život. Vaše skříně do ložnice můžou být designové, klasické i atypické – vše pro Vás rádi zařídíme na míru.


 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.