Fotogalerie dělící dveře

Dělící dveře pro vestavěné skříně mají využití především při oddělování prostor či místností, tedy jako funkční dveře. V praxi se nejčastěji využívají k oddělení šaten od obýváků, případně k oddělení průchozích částí místností. Kolejnice lze zapustit do podlahy a stěn tak, aby nerušily design interiéru. Dělící dveře lze realizovat od zhruba 3000 korun.

Přemýšlíte o individuálním ztvárnění Vašich bytových prostor? Dělící dveře jsou prvkem, který umožní interiér koncepčně dotvořit do každého detailu. Vyberte si z naší nabídky dělící dveře jak pro oddělení místností, tak pro dřevěný nábytek, který má funkčnost obývací stěny!


Dělicí dveře do šatny a ložnice Zasouvací dveře do šatny a pokoje Posuvné dveře do šaten Zasouvací dělicí dveře v šatně Kompaktní posuvné dveře do obývacího pokoje Posuvné dvojbarevné dveře do šatny Originální dveře na stěnu do knihovny Skládací posuvné dveře do interiéru Barevné dělicí dveře rozzáří interiér Zajížděcí dveře obýváku a kuchyně Originální posuvné dveře s potiskem Posuvné dveře na zavěšení do průchozích místností Lesklé zajížděcí dveře do pouzdra pro průchozí místnosti Posuvné dělicí dveře na zavěšení do ložnice a koupelny
Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.