Šatní skříně

Nemusí být obrovské, nemusí být drahé, stačí, když v nich přehledně schováte všechno své oblečení. Šatní skříně, které vám vyrobíme v Komandoru, oceníte jak na první pohled, tak především i při každodenním používání. Skříně od nás dokonale zapadnou do jakéhokoli interiéru a jsou plně přizpůsobitelné. 

Fotogalerie - šatní sříně

Šatní skříně do podkroví? Řekněte sbohem kompromisům! Šatní skříně Komandor slouží celý život – už od dětského pokoje. Šatní skříň nemusí z interiéru „trčet“, ale prostě do něj zapadnout. Skladujte oblečení i na chodbě – šatní skříň slaďte s botníkem.

Co řešit při výběru šatní skříně?

Materiály – podívejte se, z jakých materiálů vyrábíme naše šatní skříně a jakou si vybrat výplň dveří. Volbou levnějších materiálů se u nás dají pořídit i poměrně levné skříně.

Kování Komandor – kvalita, za kterou ručíme. Zvolte si kvalitu na celý život - na některé druhy kování poskytujeme doživotní záruku.

Doplňky – vybavení šatní skříně může být jednoduché – stačí pár polic, šuplíky a šatní tyče. Můžete ale svoje oblečení skladovat mnoha dalšími způsoby – na výběr jsou kravatovníky, kalhotovníky anebo různé druhy výsuvných šuplíků a tyčí, které mohou značně ušetřit místo i váš čas. Kromě nabídky vhodných doplňků skříní z našeho sortimentu pak v naší poradně naleznete i další tipy a rady jak na vnitřní uspořádání šatních skříní.

Šatní skříň nemusí být jen neforemná krabice u zdi, je spousta možností, jak si ji zařídit. V Komandoru vám vypracujeme návrh skříně na základě vašich požadavků, a pokud si neumíte představit, jak bude skříň v bytě nakonec vypadat, vypracujeme vám zdarma i 3D vizualizaci od architekta. Jak na to? Popište nám svou vysněnou skříň a zbytek nechte na nás.

Šatnu, nebo šatní systém?

  • ŠATNÍ SYSTÉMY: Možná se do vašeho interiéru bude spíš než klasická skříň hodit šatní sloupový systém. Jde o systém, pomocí kterého se zařizují primárně šatny, ale velmi dobře může fungovat i samostaně - zejména tam, kde je nouze o místo - nebo jako základ vaší nové šatní skříně.
  • ŠATNY: Šatny představují komplexní řešení v ukládání oblečení. V závislosti na velikosti vašeho interiéru je možné zařídit různě uspořádané šatny, které vybavíme veškerými doplňky či osvětlením, na míru vašim potřebám.

Jak vybrat šatní skříň? Poraďte se!

Nevíte si s výběrem či návrhem skříně rady? Pošlete nám svůj dotaz prostřednictvím kontaktního formuláře.

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.