Fotogalerie šatní skříně

Máte spoustu oblečení, ale málo místa, kam ho uložit? Vsaďte na moderní a kvalitní šatní skříně od společnosti Komandor! Inspirujte se v naší fotogalerii a udělejte z vaší ložnice nebo předsíně místo, na které budete hrdí!

Šatní skříně vyrábějí naši zkušení a zruční řemeslníci z těch nejlepších materiálů. Vsaďte na kvalitu, za kterou si stojíme. I proto poskytujeme rozšířenou záruku na kování.

Mrkněte na fotografie, na kterých ale najdete jen zlomek toho, co umíme vyrobit. Do našeho portfolia totiž patří i další nábytek na míru – od dětského pokoje po podkroví.


Šatní skříň s posuvnými lesklými dveřmi. Moderní šatní skříně s posuvnými dveřmi do ložnice. Luxusní šatna s posuvnými dveřmi. Vzdušná šatní skříň s policovým systémem. Designová šatní skříň se skládacími dveřmi. Rohové šatní skříně využijí prostor na maximum. Rohové šatní skříně se skládacími dveřmi. Vzdušné policové systémy místo šatny. Policový systém z kovu a dřeva. Skříň do šatny s organizéry pro snazší orientaci. Dřevěný nábytek na míru do šatny. Originální šatní se skládacími dveřmi. Rohový nábytek s velkým úložným prostorem. Šatní skříně se skládacími dveřmi. Skříň na šatstvo s praktickými organizéry. Nábytek na míru se sloupovými systémy polic. Šatní skříně se shrnovacími dveřmi.
Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Máte konkrétní a jasnou představu, nebo tápete? V obou případech se nám ozvěte skrze formulář a naši odborníci se postarají o to, aby to u vás doma bylo krásné!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.