Moderní nábytek na míru

Nábytek na míru od výrobce Komandor představuje výrobu a namontování jednotlivých dílů nábytku pro Vaši místnost tak, aby došlo k souladu celé místnosti s vaším stávajícím nábytkem a k ideálnímu využití prostorového řešení Vašeho bytu. Náš moderní dřevěný nábytek (včetně doplňků) dodáváme do celé ČR, včetně zajištění servisu a montáže.

Moderní dřevěný nábytek na míru

Hlavní část našeho sortimentu nábytku na míru - praktické vestavěné skříně. Luxusní dřevěná knihovna jako vkusná součást vašeho obýváku. Moderní skříně na míru do kuchyně Vám šetří čas i prostor.. Do moderního pokoje patří moderní komoda na míru..

Luxusní dřevěný nábytek za rozumnou cenu

Firma Komandor Czech Republic s r.o. vyrábí moderní nábytek z kvalitních materiálů, které zaručují stejné vlastnosti, kterými se vyznačuje luxusní dřevěný nábytek. Nabízíme sice např. i levné skříně, nicméně vše záleží na volbě materiálu - pokud namísto základních materiálů použijeme třeba hliníkový profil a tvrzené skleněné dveře, výsledkem bude luxusní nábytek nejen co se týče vzhledu, ale i životnosti.

Mezi základní parametry, kterými se může náš luxusní dřevěný nábytek chlubit, patří dále např. atypická řešení otevírání skříní dle Vašeho požadavku či nestandardní rozměry nábytku přesně na míru Vašeho bytu. Zároveň však u našeho nábytku dbáme na čisté linie a klademe důraz na kvalitu zpracování - a to jak co se týče nábytku luxusního, tak i levného. S našimi moderními výrobky se vám rozhodně nestane, že vám několik chybějících centimetrů v předsíni zhatí plány na přestavbu a pořízení nového vybavení.

Jak je to u dřevěného nábytku s materiálem?

Základem pro dřevěný nábytek od firmy Komandor jsou laminované dřevotřískové desky, které odpovídají evropským normám i hygienickým standardům, popřípadě dýha, což je loupané dřevo.

Na přání zákazníka ale není problém tyto materiály doplnit o ratan, bambus, skla, zrcadla nebo třeba takzvané lacobely, což jsou již zmíněná skla s bezpečnostní povrchovou úpravou, a další doplňky. Pokud má navíc zákazník i jiná přání, pak není problém dřevěný nábytek doplnit i o další typy dřeva – od měkkých, po ta tvrdá exotická a skutečně luxusní dřeva, jako je například mahagon.

Co je to vůbec ten "nábytek na míru"?

  • nábytek lze rozměrově přizpůsobit
    na míru jakémukoliv prostoru a zákoutí !
  • můžete ho nechat zhotovit z různých materiálů a v jakékoliv barvě - tak, aby byl
    na míru celkovému barevnému designu Vašeho bytu !
  • vnitřní výbavu a uspořádání skříní si můžete zvolit přesně
    na míru Vašim každodenním potřebám a zvyklostem !

Proč volit nábytek na míru?

Kvalitní moderní nábytek na míru lze zasadit do jakékoliv místnosti. Šuplíky lze vhodně zkombinovat s nočním stolkem v ložnici, police v podobě regálů v prodejnách, robustní skříně například v obývacím pokoji. Nábytek na míru je vyroben na přání zákazníka, a proto si můžete vychutnat, jak dokonale sedí v podkroví, zaoblených rozích nobo rozích se sloupem.

Samozřejmostí je funkčnost a kvalita, jakou se náš moderní nábytek vyznačuje. Stabilita, pevnost, kvalita materiálů a povrchová úprava jsou jen některými znaky, které jeho kvalitu určují. Zapomenout bychom neměli ani na bezpečnost, zvláště pokud jde o nábytek do dětského pokoje. Nicméně se nemusíte obávat, že byste byli při návrhu zcela sami – naši odborníci Vám poradí s výběrem materiálů a kování, povrchové úpravy a barevností, která bude hrát jednu notu s místností, do které má být náš dřevěný nábytek na míru zakomponován.

Vestavěné skříně, šatny, knihovny, moderní obývací stěny ale i dělicí stěny nebo posuvné dveře – to je jen malá ukázka nábytku, který firma Komandor nabízí a který jsou schopní její zaměstnanci vyrobit na míru téměř do každého prostoru.

Mohlo by Vás zajímat:

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.