Dělící stěny a posuvné příčky

Posuvné interiérové dělící stěny a dveře představují moderní a jednoduchý způsob, jak zajímavě rozčlenit prostor ve Vašem bytě. Dělící příčky a dělící stěny od Komandoru jsou nejen krásné a v zajímavých designech, ale i vysoce kvalitní a odolné, takže je budete moci bezstarostně využívat dlouhé roky.

Fotogalerie - interiérové dělící stěny

Skryté dveře do koupelny? Dělící dveře jsou řešení. Posuvné příčky a stěny elegantně rozdělí moderní interiér. Dělící stěny, příčky či dveře - stylový doplněk každého pokoje. Posuvné dveře prostor nerozbijí, ale jemně oddělí. Dělící dveře prostor nerozbijí, ale jemně oddělí.

Varianty a typy posuvných dělících prvků

Jednou z variant dělících stěn a posuvných příček jsou interiérové zásuvné dveře - jejich prezentaci naleznete v sekci posuvné dveře. Jedná se v podstatě o dělící stěny, které se svým zpracováním a funkčností nejvíce blíží klasickým dveřím.

Dělící příčky v podobě posuvných dveří nacházejí v interiérech dvojí uplatnění - jednak jako posuvné dveře skříní dále pak jako posuvné dveře na stěnu. Kromě dělících dveří vám na míru vyrobíme i větší dělící stěny a posuvné příčky na celkové rozčlenění prostoru.

Zásuvné dveře - praktický designový doplněk

  • Dělící posuvné dveře snadno a vkusně oddělí např. šatnu od ložnice nebo koupelnu od pokoje.
  • Mechanismus posuvného otevírání můžete využít i jako posuvné dveře pro vestavěné skříně.

Posuvné stěny – příčky definující prostor

  • Větší posuvné příčky a dělící stěny pak výborně poslouží jako přepážky ve velkých místnostech.
  • Jsou ideální pro snadné oddělování a „vytváření“ jednotlivých dílčích prostor a zákoutí.

Jak dělící příčky a stěny fungují a kam se hodí?

Naše interiérové dělící stěny a posuvné příčky fungují na principu skrytých kolejnic – ty jsou zapuštěné do podlahy i stěn, takže nijak neruší design interiéru. Navíc vytvoří snadno přístupné, nové místo, aniž by byl prostor místnosti narušen bariérami jako jsou prahy nebo rámy dveří. Kam se dělící interiérové dveře nebo příčky hodí?

  • Vestavěné skříně - nenápadné posuvné dveře pro vestavěné skříně šetří místo.
  • Obývací pokoje a obývací stěny - umožní dočasně rozdělit větší prostory na menší, když máte chuť na soukromí a útulnou atmosféru.
  • Šatny – vytvoříte si šatnu jednoduše tím, že část místnosti oddělíte dělícími dveřmi.
  • Koupelny – z ložnice či obýváku můžete přejít rovnou do koupelny, která bude za dělícíc příčkou nenápadně schovaná.
  • Chodby – uzavřete přístup do chodby, abyste oddělili rušný koridor například od obývacího pokoje.
  • Členění – zvolte poloprůsvitné dělící dveře či prosklené stěny a experimentujte s prostorem!

Kolik dělící stěny stojí a jak vybírat?

Dělící interiérové příčky, dveře a stěny pro vás na míru vsadíme do vašeho interiéru už od 3000 korun, vždy ale záleží na velikosti dveří, použitém materiálu nebo také na tom, pro jaký druh kolejnic a kování se rozhodnete. Je samozřejmé, že větší ceny můžete očekávat za velkou dělící stěnu do obýváku, a že za posuvné dveře pro levné skříně dáte podstatně méně.

Při výběru dělících stěn nebo dělících příček z posuvných dveří vždy přemýšlejte nejen nad vzhledem, ale právě i nad výdrží materiálu. Do dětského pokoje vybírejte odolnější lamina, jako dveře pro vestavěné skříně zvolte takový materiál, který bude neprůhledný a skryje vaše věci. Záležet si dejte i na výběru kování.

Dělící dveře na míru - vyladíme je pro Vás

Vyberte si dělící dveře přesně pro vás! Můžete si zvolit materiál dveří, způsob, jakým se dveře budou otevírat, nebo své dělící dveře ozdobit designovými polepy. Samostatnou kapitolou jsou výplně dveří – nabízíme široký výběr skel, zrcadel, lamina i dalších materiálů.

Velkou pozornost věnujte také rámům – právě kvalitní rámy a kování jsou velmi důležité, pokud Vám má skříň či dělící dveře sloužit dobře celý život. Nevíte, co si vybrat? Rádi Vám poradíme!

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.