Kancelářské stoly

Dominantou pracovny jsou pracovní kancelářské stoly. Jak si je přizpůsobit, aby dobře sloužily svému účelu a zároveň dobře vypadaly? Je třeba si nejdříve stanovit, k čemu přesně budou sloužit, o zbytek už se postaráme my. Jestliže hledáte řešení pro vybavení kanceláře na míru, obraťte se na společnost Komandor a můžete se těšit na nový stůl do pracovny.

Kancelářské stoly

Kancelářský stůl na PC. Pracovna s psacím stolem. Jednoduchý kancelářský stůl, za povšimnutí stojí i malý konferenční stolek.

Kancelářské stoly na míru: Pravidla pro tradiční i netradiční prostory

Jak má takový správný pracovní stůl na míru vlastně vypadat? Když si budeme přizpůsobovat počítačový nebo psací stůl na míru, nesmíme zapomenout na několik základních pravidel. Usnadňují práci, navíc jsou některé z nich obsaženy v zákonech, které upravují podmínky na pracovišti.

  • Pracovní stůl nemusí být jen deska se čtyřma nohama. Kancelářské stoly doporučujeme vybavit úložnými prostory jako je např. šuplík, skříňka na počítač nebo police, ale také výsuvný prostor pro klávesnici a dalšími komponenty.
  • Správný pracovní stůl musí umožňovat, aby byl dostatečně velký prostor pro nohy, tedy alespoň 60 centimetrů vysoký a půl metru široký i hluboký.
  • Není také od věci mít nastavitelnou výšku desky stolu v rozmezí 62 a 82 centimetrů, to aby se pracovní prostor mohl lépe přizpůsobit výšce dotyčného.

U pracovního stolu na rozdíl od běžných konferenčních nebo jídelních stolů trávíme dlouhé souvislé časové úseky, takže jejich vlastnosti a ergonomii bychom neměli podcenit. Pokud svěříte výrobu pracovního či kancelářského stolu nám, žádného podcenění se nemusíte obávat.

  • Poradíme si s těmi nejjednoduššími stoly, jako jsou např. obyčejné psací stoly pro děti.
  • Potíže nám nečiní ani stoly na PC umožňující skrytí různých počítačových komponentů včetně tiskárny.
  • Poradíme si i s tím, jak umístit kancelářský stůl do omezených prostorů, jaké vytvářejí rohy místnosti nebo podkrovní šikminy.

Jak má vypadat židle do pracovny

Neméně důležitou roli hrají v pracovně také židle. Židle do kanceláře se rozhodně vyplatí pořizovat ve stejné době jako kancelářské stoly, protože tak lépe vzájemně sladíme jejich rozměry. Židle do kanceláře by měla mít možnost nastavení sedáku do výšky umožňující dosáhnout pohodlného úhlu v koleni, pro člověka vysokého 1,70 metru to činí 41 centimetrů.

Ale ne do každého pracovního prostoru se hodí ergonomická židle. Například do zasedacích místností bohatě stačí jednoduché židle s plastovými sedáky. Když se podaří je barevně sladit se zbytkem místnosti, dosáhnou za pár korun velkého efektu.

Kontakt a poptávka

Sháníte psací stůl do kanceláře, do pracovny, do zasedací místnosti nebo PC stůl? A co židle do kanceláře? Nechte si pracovní prostor vybavit společností, která vyrábí, dodává a montuje kancelářský nábytek již od roku 1995.

Sázejte na jistotu a zkušenosti s výrobou moderního nábytku do pracovny, sázejte na kancelářský nábytek od Komandoru. V případě zájmu či jakéhokoliv dotazu piště či volejte, požít můžete i kontaktní formulář níže. .

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.