Skříně na míru

Skříně na míru jednak šetří místo v každém pokoji a zároveň vyhoví jakýmkoliv Vašim požadavkům co se týče jejich vnitřního uspořádání, výběru materiálu apod. Naše skříně vylepší Váš interiér a poskytnou Vám konečně dostatek prostoru pro Vaše věci.

Fotogalerie vestavěné skříně

Proč volit skříně a nábytek na míru?

Při plánování domácnosti stojíme často před problémem týkajícím se faktu, že vyhlédnutý nábytek, který se nám líbí z hlediska funkčnosti nebo např. barevného provedení, se nám do bytu nehodí rozměrově – nebo naopak. Nábytek a skříně od Komandoru tento problém řeší.

Naše vestavěné skříně, dělící příčky a stěny, interiérové posuvné dveře i další samostatné kusy nábytku na míru plně přispůsobíme jakýmkoliv vašim potřebám a jakýmkoliv rozměrům a atypickým úhlům.

Za příznivou cenu u nás pořídíte např. sofistikované šatní skříně na míru, vestavěné skříně a různé další kusy originálního nábytku z kvalitních materiálů a v téměř jakémkoliv barevném provedení.

Vestavěné skříně na míru vs. klasické skříně na míru

Hned na začátku byste se měli rozhodnout, jestli si pořídíte vestavěnou nebo klasickou skříň - každá má své výhody a nevýhody, které určují potřeby a možnosti uživatele.

Vestavěné skříně na míru

 • Vestavěná skříň se přizpůsobí každému interiéru a dokáže využít každý kousek místa, díky čemuž je možné využít maximum místa jakožto úložného prostoru.
 • Možnost zvolit vnitřní prostor skříně podle vlastních představ o uložení jednotlivých objemnějších věcí v domácnosti.
 • Snadná manipulace s uloženými věcmi pomocí výsuvných, sklopných a výklopných systémů
 • Nevýhodou je pevné spojena se stropem a podlahou a nemožnnost vestavěnou skříň přemístit. Je však možné ji maximálně využít.
 • Více na stránce vestavěné skříně na míru.

Klasické skříně na míru

 • Skříň je možné např. přestěhovat do jiné místnosti, nehodí se však do každého prostoru.
 • Možnost zhotovení v různých velikostech a provedeních, vyrobit různé sestavy z více skříní, které se mohou kdykoliv přeskládat a vytvořit tak jinou sestavu.
 • Horší využití obestavěného prostoru skříní.

Sháníte skříně na míru do dětského pokoje nebo do podkroví? Potřebujete šatní vestavěné skříně do moderního pokoje nebo skříně do malého bytu? Stačí vyplnit nezávaznou cenovou poptávku a my Vám zašleme návrh a cenovou kalkulaci zdarma!

 • Vestavěné skříně – podívejte se na naši širokou nabídku vestavěných skříní na míru
 • Šatny a šatní skříně – inspirujte se v rozsáhlé fotogalerii šatních skříní na míru
 • Materiály – prohlédněte si, jaké materiály obývací stěny na míru můžete mít
Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350

Doplňky pro skříně na míru: skladujte věci efektivně

Abyste svoje nové skříně na míru využili co nejefektivněji, je dobré vybavit je vhodnými doplňky ke skříním. Zabudování doplňků do skříní Vám usnadní každodenní použití skříní a hlavně přehledné uspořádání věcí. Pro elegantní využití prostoru ve vestavěné skříni na míru nabízíme širokou škálu doplňků od šuplíků po kravatovníky.

Prohlédněte si naše doplňky k vestavěným skříním »

Kam chcete umístit rohové skříně na míru?

Skříně na míru do každého pokoje

Vestavěné skříně na míru jsou vhodné pro každou místnost. Šatní skříně do dětského pokoje ukryjí všechny hračky, skříně do pracovny nebo pro moderní obývací pokoj zase poskytnou potřebný úložný prostor. Pokud nevíte, podle čeho vestavěné skříně vybírat, připravili jsme praktického rádce jak vybrat vestavěnou skříň.

 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.