Fotogalerie vestavěné skříně

Výběr z fotogalerie vestavěných skříní


Vestavěná skříň do obývacího pokoje Originální vestavěné skříně do jídelen Nadčasové skříně s potiskem do interiéru Moderní skříň s lacobelem do obývacího pokoje Atypické skříně na míru do výklenků Moderní skříně na míru do obývacího pokoje Bílá vestavěná skříň zvětší a prosvětlí místnost Atypické skříně na míru pod schody Skříň s potiskem velkoměsta v obývacím pokoji Dvojbarevná posuvná skříň v předsíni Originální posuvná skříň s lacobelem do interiéru Dřevěná skříň do jídelny s imitací dřeva Černo šedá interiérová skříň ve výklenku Dřevěná skříň v obývacím pokoji Vestavěná skříň s imitací dřeva do obývacího pokoje Kompaktní skříně na míru do malých prostor Skříň s lesklou fólií do jídelny Elegantní černobílá vestavěná skříň Černá vestavěná skříň v obývacím pokoji Prostorná skříň s velkým úložným prostorem

Montáž vestavěné skříně

Montáž vestavěné skříně provádějí naši technici, kteří mají dlouholeté zkušenosti a disponují potřebnými prostředky. Vestavěné skříně jsou vhodné pro uložení většiny domácích potřeb a oblečení. Lze s nimi efektivně využít prostor každé velikosti. Do volného prostoru vyrábíme také dělící příčky a posuvné dveře. Vybavte své obývací stěny tak, aby dřevěný nábytek, z nichž je stěna složena, zapadal do celkové atmosféry pokoje!

Veškeré součásti vestavěných skříní Komandor jsou vyráběny v Evropské unii za dodržování předepsaných standardů. Jednotlivé díly jsou důkladně kontrolovány, čímž zaručujeme špičkovou kvalitu zajištěnou certifikátem jakosti. Veškeré plošné díly jsou vybírány výhradně od českých dodavatelů. Komandor nabízí nejširší nabídku kování posuvných dveří ve světě a tím významně rozšiřujeme možnosti výběru vestavěné skříně. Namodelování vestavěné skříně, která by vyhovovala vašim požadavkům, je proto u nás daleko flexibilnější.

Ceník pro vestavěné skříně

Už víte, jaké vestavěné skříně vměstnáte do Vašich prostor? Pak už stačí jen vyplnit a odeslat nejrůznější parametry a informace o jednotlivé skříni a my Vám obratem zašleme ceník pro zhotovení takovéto vestavěné skříně. Doporučujeme Vám prozkoumat vzorové kalkulace cen vestavěných skříní.

Kování vestavěné skříně

Stejně jako dřevo je i kování důležitou součástí vestavěné skříně. Kování dodá skříni barevnou souhru s prostředím, ale také je i známkou kvality vestavěné skříně.


Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.