Fotogalerie: Inspirace pro dětské pokoje

Pokud hledáte pro budoucí dětské pokoje inspirace, které by Vám pomohly s výběrem toho nejlepšího řešení, podívejte se do naší fotogalerie dětské pokoje. Použité vestavěné skříně a další nábytek, který zkrášluje dětské pokoje, nabízí především prostor pro uskladnění hraček, knížek nebo oblečení dětí či mladých studentů.

Inspiraci pro dětské pokoje na míru vám poskytnou nejen různorodé dřevěné materiály, ale také lze velmi dobře kombinovatelná barevná lamina a skla, samozřejmě bezpečnostně podlepena.

Fotogalerie dětské pokoje


dětský pokoj s vyvýšenou podlahou a zasouvací postelí studentský pokoj s vestavěnou skříní v šedivé a žluté barvě dětský pokoj s vestavěnou skříní v dekoru přírodního dřeva dětský pokoj s vestavěnou skříní a vestavěnou knihovnou studentský pokoj s oranžovou vestavěnou skříní fialový dětský pokoj s vestavěnou skříní Moderní vestavěná skříň do studentského pokoje Vestavěná skříň s růžovým polepem Originální vestavěná skříň s polepem Vestavěná skříň v zelené a červené barvě Vestavěná skříň s výraznými oranžovými prvky Vestavěná skříň s graffiti Vestavěná skříň do dětského pokojíku Netradiční nábytek do dětského a studentského pokoje. Atypické skříně do podkrovního pokoje. Skříně v šikmině v podkrovním dětském pokoji. Fialová skříň do dětského pokoje. Limetkové skříně s posuvnými dveřmi. Atypická skříň do podkrovního dětského pokoje. Dřevěný nábytek s lesklou růžovou výplní. Skříně do dětského pokoje s květinovým motivem. Atypická skříň do šikminy v podkrovním pokoji. Skříň s posuvnými dveřmi a grafickým vzorem. Dvojbarevné skříně s posuvnými dveřmi a plastickým vzorem. Limetková skříň pro studentské pokoje.

Dětské pokoje – Inspirace a řešení

Jak chytře zařídit atypický dětský pokoj? Jak vidíte ve fotogalerii, dětské pokoje zabudované v podkroví mohou využít menší obývací stěny a dřevěný nábytek v podobě vestavěných skříní se systémem šikmých dveří Komandor. Do těchto skříní lze zařadit poličky na knihy a jiné praktické vybavení. Vestavěný nábytek pro dětské pokoje je navíc možné maximálně přizpůsobit potřebám našich dětí.

Inspirace barev do dětského pokoje

Velké dilema výběru vzhledu vestavěné skříně pro děti tak představuje otázka barvy. Ty by měly být pastelové, veselé, ovšem spíše v hrací zóně místnosti. V místech, kde dítě odpočívá, nebo tam, kde si dělá úkoly, bychom se dráždivých barev měli vyvarovat. Záleží tedy na tom, kde nábytek stojí. Výrazné odstíny červené bychom pro barvu skříně do pokoje dítěte neměli volit vůbec. Pokud uvažujeme o větší barevné pestrosti v rámci vnějšku jedné skříně, měli bychom si uvědomit jedno ze základních pravidel pro použití barev v místnostech, a to, že nejsvětlejší odstíny má mít strop, nejtmavší by měly být u podlahy. Světlejší plochy tedy raději do vrchní poloviny skříně. To pozitivně působí na optickou velikost pokoje a také vypadá mnohem lépe.

Chcete ještě víc informací a inspirace pro vestavěné skříně do dětského pokoje?

» Dětské pokoje

Komandor zařídí dětské pokoje pro Vaše děti se vším všudy. Zeptejte se nás nebo nám můžete odeslat formulář pro předběžnou kalkulaci.

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.