Dětský nábytek

Dětský nábytek lze vyrobit z nejrůznějších materiálů – kromě tradičního dřeva lze využít lamina nebo dokonce i sklo, které je z bezpečnostních důvodů podlepené a tedy i bezpečné. Stejně jako jiný nábytek lze i dětský nábytek přizpůsobit např. stropům v podkroví, koutům a složitějším stěnám. Lze jej vyrobit dokonce až tak velký, že jej Vaše ratolesti budou využívat pro hry a nejen k ukládání věcí. Vyrobíme pro Vás dětský nábytek na míru.

Fotogalerie dětské pokoje: inspirace pro Váš byt

Zdravotně nezávadný dětský nábytek

Chcete pro Vaše ratolesti to nejlepší? Dopřejte jim dětský nábytek, který je nejen kvalitní, ale hlavně i zdravotně nezávadný. Zdravotně nezávadný dětský nábytek znamená jak vhodný výběr materiálů, který je použit na výrobu vnitřních i vnějších ploch skříní, tak i fyzické ztvárnění, kdy je důraz na oblé rohy a co nejmenší výskyt ostřejších hran. Pokud chcete mít pocit bezpečí ještě vyšší, nechejte si vyrobit úchytky dveří a šuplíků ze dřeva namísto z kovu. Dětský nábytek by měl být také pevný a stabilní, neboť nejednou se Vaše dítě rádo poveze na dvířkách nebo povyskočí na stolek.

Přizpůsobte Váš nový dětský nábytek pokoji a zálibám dětí. Komandor Vám poradí, jak správně na to a určitě u nás najdete i dlouho hledanou inspiraci. Zeptejte se nás nebo nám můžete odeslat formulář pro předběžnou kalkulaci.

Mohlo by Vás zajímat:Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.