Fotogalerie knihovny

Hledáte inspiraci pro knihovnu? Knihovna na míru poskytne důstojný prostor každé Vaší knize. A Vy si konečně uděláte jasno v tom, kolik knih opravdu máte.

Podívejte se do fotogalerie knihoven od Komandoru – knihovny jsou sestavené buď ze stabilních sloupových systémů, nebo z odolných materiálů, testovaných i na vysokou zátěž.

Vestavěná knihovna může Vaše knihy zcela ukrýt za neprůhlednými dveřmi a vypadat tak jako vestavěná skříň, anebo se můžete rozhodnout pro průhledné sklo či zcela otevřené police – výběr záleží jen na vás a o dokonalé zpracování se postaráme my.


vestavěná knihovna v domácí pracovně knihovna na míru v obývacím pokoji knihovna jako policový systém Originální knihovna s posuvnými dveřmi originální vestavěná knihovna v ložnici Knihovna na míru s policovým systémem Zavírací knihovna s posuvnými dveřmi Knihovny se skládacími dveřmi do interiéru Knihovna uvnitř skříně Knihovny s policovým systémem na míru Skříň se zasouvacími dveřmi na knihy Skříň na míru s knihovnou Kancelářská knihovna ve skříni Knihovna ve skříni se zasouvacími dveřmi
Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.